Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vīzas

Brisele brīdinās par zelta vīzu shēmu riskiem

Eiropas Komisijas ziņojums, kuru paredzēts publicēts trešdien, brīdinās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis, ka tā dēvētās zelta vīzu shēmas, kuras, lai piesaistītu ārvalstu investīcijas, ilgus gadus praksē izmantojusi Lielbritānija un citas ES valstis, pakļāvušas kontinentu korupcijas un organizētās noziedzības riskam, ziņo portāls The Guardian.

Francija: Nav īstais laiks, lai ES ieviestu bezvīzu režīmu ar Gruziju un Ukrainu

Patlaban nav īstais laiks, lai Eiropas Savienība (ES) noteiktu bezvīzu režīmu Gruzijas, Ukrainas un Kosovas pilsoņiem, piektdien sacīja Francijas iekšlietu ministrs Bernārs Kaznēvs, mazinot šo valstu cerības par ilgi gaidītā mērķa sasniegšanu tuvāko mēnešu laikā."Šo lietu nevar izšķirt tuvāko nedēļu un mēnešu laikā.

Kozlovskis: Nedrīkst vilcināt vīzu režīma ar Ukrainu un Gruziju atcelšanu

Nedrīkst kavēt lēmumu par vīzu režīma atcelšanu ar Ukrainu un Gruziju, piektdien tieslietu un iekšlietu ministru padomes sanāksmē Briselē norādīja Latvijas iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Vienotība).Kozlovskis jautājumā par Eiropas Komisijas sagatavotajiem priekšlikumiem par bezvīzu režīma apturēšanas mehānisma pārskatīšanu un ieceļošanas vīzu režīma atcelšanu Gruzijas, Ukrainas, Turcijas un Kosovas pilsoņiem uzsvēra šī mehānisma nozīmīgumu un atbalstīja tā ātru apstiprināšanu.

ASV Kongress apstiprina ierobežojumus bezvīzu ieceļošanai

ASV Kongress piektdien atbalstīja ierobežojumus tiem ārvalstniekiem, kas apmeklējuši Irāku un Sīriju, ieceļot Savienotajās Valstīs bez vīzas saņemšanas.Piektdien par likumprojektu nobalsoja Senāts, bet Pārstāvju palāta to atbalstīja jau pagājušajā nedēļā.Saskaņā ar likumprojektu tiem ārvalstniekiem, kas pēc 2011.

Krievija apturēs bezvīzu režīmu ar Turciju

Krievija no nākamā gada janvāra apturēs bezvīzu režīmu ar Turciju, piektdien paziņojis Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs. Ministrs vienlaikus arī pārmetis Turcijai nevēlēšanos dalīties informācijā par tās pilsoņiem, kuri apsūdzēti terorismā vai terorisma atbalstīšanā, vēsta Asociated Press.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide