Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +19 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Vizīte

Dūklavam apnicis "atbildēt uz muļķīgiem jautājumiem par vizīti Lietuvā"

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) piektdien paziņoja, ka viņam ir apnicis atbildēt uz jautājumiem par viņa neseno vizīti Lietuvā, kurā viņš vakariņojis un medījis ar šīs valsts uzņēmējiem, un nodēvēja žurnālistu jautājumus par muļķīgiem."Man tas jau ir apnicis, un te mēs beigsim sarunu, ja? Tas man ir jau pilnībā apnicis," sacīja Dūklavs telefonintervijā aģentūras BNS Lietuvas biroja žurnālistam.

NATO ģenerālsekretārs Latvijā viesosies ceturtdien

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs Latvijā darba vizītē ieradīsies ceturtdien, kad viņam paredzētas tikšanās ar premjeri Laimdotu Straujumu (Vienotība) un citām augstām valsts amatpersonām, trešdienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes apstiprināja Straujuma.

ASV gāzes sektora vadošie uzņēmumi ieinteresēti investēt Latvijā

Energoapgādes drošības palielināšanai Eiropā ir svarīgi efektīvi izmantot gāzes krātuvju potenciālu un Latvijai šajā ziņā ir ļoti labas iespējas, tā Valsts prezidentam Andrim Bērziņam darba vizītes laikā ASV norādīja vairāki ASV gāzes sektora uzņēmumu pārstāvji, portālu Diena.lv informēja prezidenta Preses dienestā.

Prezidents vizītes laikā Vatikānā vēlas uz Latviju uzaicināt pāvestu Francisku

Valsts prezidents Andris Bērziņš dodas oficiālā vizītē uz Vatikānu, lai 20.septembrī tiktos ar pāvestu Francisku un Vatikāna valsts sekretāru kardinālu Pjetro Parolinu. Vizītes laikā plānotajās sarunās Valsts prezidents vēlas akcentēt Latvijas un Svētā Krēsla labās attiecības, kā arī oficiāli uzaicināt pāvestu un valsts sekretāru apmeklēt Latviju, portālu Diena.lv informēja prezidenta kancelejas preses dienestā.

FOTO: Prezidenta aizmugurei Uzbekistānā liela nozīme

Pērn oktobrī pirmajā tikšanās reizē Uzbekistānas prezidents Islams Karimovs uzteica Valsts prezidentu Andri Bērziņu par viņa labo un atvērto sirdi. Tikai nepilnus astoņus mēnešus vēlāk Taškentā vairāk nekā simt cilvēku plašā Latvijas delegācija tiek sagaidīta ar lielformāta plakātiem, kas vēsta par valstu "sadarbību un draudzību".

FOTO: Prezidenta vizīte Uzbekistānā ārpus oficiālajiem kadriem

Ceturtdien, 29.maijā, turpinās Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālā vizīte Uzbekistānā. Otrajā vizītes dienā prezidents Bērziņš kopā ar delegāciju apmeklē otro lielāko Uzbekistānas pilsētu Samarkandu. Līdzīgi kā Taškentā, arī šeit prezidentu sagaida ar Latvijas karogiem un lielizmēra plakātiem par tautu draudzību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide