Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā +6 °C
Smidzina
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Youtube

Arvien vairāk reklāmdevēju pievienojas YouTube boikotam

Aizvien jauni reklāmdevēji pievienojas kompānijai "Google" piederošās video koplietošanas vietnes YouTube boikotam, apturot savas mārketinga kampaņas šajā vietnē sakarā ar to, ka tur šo firmu reklāmām līdzās parādījies šīm firmām netīkams saturs.

Piecgadnieks ar YouTube video pelna miljonus

Raiens ir parasts piecgadnieks - viņam patīk rotaļāties ar spēļu mašīnām, šļūkt pa slīdkalniņiem un braukt ar velosipēdu. Taču ne gluži katrs pirmsskolas vecuma bērns ar savu vecāku palīdzību ģimenes fondā spēj ienest aptuveni miljonu ASV dolāru ik mēnesi. Pēdējās 18 nedēļas YouTube kanāls Ryan ToysReview ir ASV populārākais un visvairāk skatītais kanāls, kā arī ir šobrīd pasaulē otrs populārākais kanāls, apsteidzot pat tādus jauno mediju milžus kā BuzzFeed.

Poļu radītā Ziemassvētku reklāma aizkustina miljonus visā pasaulē

Reklāmas galvenais varonis ir kāds vectētiņš, kurš stingri apņēmies iemācīties angļu valodu, lai spētu sazināties ar savu mazmeitu. Youtube.com video skatīts jau vairāk nekā 8 miljonus reižu, un tā emocionālais vēstījums, kā lasāms komentāros, licis nobirdināt asaras pat vissīkstākajiem skatītājiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide