Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +19 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Zvaigzne abc

Izdots Dainas Avotiņas atmiņu krājums par populāriem latviešu literātiem

ApgādāZvaigzne ABC izdota dzejnieces un prozaiķes Dainas Avotiņas atmiņu grāmata Paliekoši uzzibsnījumi par laikabiedriem - Māri Čaklo, Āriju Elksni, Regīnu Ezeru, Imantu Auziņu, Jāni Sudrabkalnu, Mirdzu Ķempi un citiem, informēja izdevniecības pārstāve Kristīne Ilziņa.

Sibīrija un Volstrīta vienos vākos

Dienā, kad tika atzīmēta _Baltijas ceļa _un Ribentropa– Molotova pakta parakstīšanas gadadiena, izdevniecības Zvaigzne ABC telpās notika rakstnieka Toma Kreicberga grāmatas Lopu ekspresis atvēršana.

Toms Kreicbergs. Lopu ekspresis

Apgāds Zvaigzne ABC izdevis starptautiski pazīstamā latviešu rakstnieka Toma Kreicberga romānu Lopu ekspresis, informēja apgāda pārstāve Jekaterina Proņina. 

Grāmatas Stouners recenzija. Noklusētais klasiķis

Kas ir kritiķu un visu vecumu lasītāju sajūsmas pamatā par šo darbu? Kas liek šīs trīssimt lappuses lasīt ar aizturētu elpu? Džona Viljamsa Stouners taču nevēsta par varoni, bet gan par zaudētāju, un mēs nemīlam zaudētājus

Jusi Adlers-Olsens. Marko efekts

Izdevniecībā Zvaigzne ABC iznākušais dāņu rakstnieka Jusi Adlera-Olsena romāns Marko efekts ir skarbs, mūsdienīgs un aktuāls, informēja izdevniecības pārstāve Kristīne Ilziņa.

Timo Parvela. Pauls raksta blogu

Apgādā Zvaigzne ABC iznākusi somu rakstnieka Timo Parvelas grāmata Pauls raksta blogu par labsirdīgo mazo palaidni, informēja apgāda pārstāve Kristīne Ilziņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide