Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Māksla

Zināmi 13. Baltijas triennāles mākslinieki

No 11. maija līdz 18. novembrim norisināsies Baltijas triennāle trīs valstu galvaspilsētās - Viļņā, Talinā un Rīgā, informēja Kim? Laikmetīgās mākslas centra pārstāve Zane Vilnīte.

Rīgas mākslas telpā būs skatāma Ilmāram Blumbergam veltīta izstāde

No 19. maija līdz 10. jūnijam izstāžu zālē Rīgas mākslas telpa būs skatāma izcilajam latviešu māksliniekam Ilmāram Blumbergam veltīta izstāde Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr…, kuru 23. un 24. maijā muzikāli kuplinās Ilmāra Blumberga mākslas darbu iedvesmotu septiņu jaundarbu pasaules pirmatskaņojumi jauniešu kora Kamēr… un diriģenta Jāņa Liepiņa sniegumā, informēja mediju un komunikācijas projektu vadītāja Dace Lasmane.

Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle izziņo māksliniekus

Rīgas Starptautiskajā laikmetīgās mākslas biennālē ( RIBOCA1) Viss bija mūžīgs, līdz pārstāja tāds būt/ Everything Was Forever, Until It Was No More, kas risināsies no 2. jūnija līdz 28. oktobrim, piedalīsies 99 mākslinieki, to skaitā 10 kolektīvi, informēja RIBOCA pārstāve Inese Dābola.

Atbalsts baznīcu restaurācijai © DIENA

Ir sākusies pieteikšanās projektu konkursam Latvijas sakrālais mantojums, kuru rīko Rietumu Bankas labdarības fonds sadarbībā ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju ar mērķi saglabāt un restaurēt Latvijas sakrālās arhitektūras un mākslas pieminekļus.

No kebaba līdz hobitam un atpakaļ © DIENA

Izstāde Turp un atpakaļ. Baltijas jūras reģiona laikmetīgā māksla muzejā Kiasma Helsinkos ir stāsts par pašu Kiasma, kas pirms divdesmit gadiem sāka savu ceļojumu kā nozīmīgs Baltijas jūras reģiona centrs.