Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Māksla

Sesto Purvīša balvu pasniegs nākamgad 12. aprīlī

“Purvīša balvas 2019” laureāts tiks nosaukts 12. aprīlī īpašā ceremonijā mākslas centrā Zuzeum. Balvas kandidātu darbu izstādi Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Lielajā zālē būs iespējams apskatīt jau pirms laureāta paziņošanas – no 2019. gada 23. marta līdz 9. jūnijam. Laikā no izstādes atklāšanas līdz laureāta nosaukšanai skatītājiem būs iespēja balsot arī par savu favorītu, kurš tāpat kā balvas ieguvējs taps zināms Purvīša balvas 2019 ceremonijā, vēsta balvas ŗīkotāji.

Varbūt Pārdaugava ir jaunā Berlīne © DIENA

"Rīga var būt svarīgāka par Berlīni, un Bombeja var būt svarīgāka par Parīzi, jo viss ir atkarīgs, no kuras puses tu skaties," saka Latvijas Laikmetīgās mākslas centra vadītāja un viena no festivāla Survival Kit kuratorēm Solvita Krese

Latvija iegūst galveno balvu Londonas dizaina biennālē(2)

Pirmdien, 3. septembrī, prestižajā Somerseta namā notika 2. Londonas dizaina biennāles balvu ceremonija, kurā galveno balvu par labāko dizainu saņēma Latviju pārstāvošā mākslinieka Artūra Analta un starpdisciplinārā dizaina uzņēmuma Variant Studio instalācija Matter to Matter, informēja Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Pastare.

Rīgas biennāle guvusi plašu starptautisko mediju uzmanību

Pirmā Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA1) pulcējusi jau vairāk nekā 30 000 apmeklētāju, kā arī par to vēstīts neskaitāmās publikācijās un apskatos tādos vadošos pasaules medijos kā Financial Times, BBC, Art-Review, Le Figaro, Culturetrip, Artnet, Vogue un Harper's Bazaar, informē RIBOCA1 pārstāve Inese Dābola.