Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Māksla

FOTO: Ar vērienu atklāta pirmā Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās vairāki publiski pasākumi, atzīmējot Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles atklāšanu. Kuratores Katerinas Gregos izstādē Viss bija mūžīgs līdz pārstāja tāds būt piedalās 104 mākslinieki, tostarp 10 kolektīvi. Izstāde apskatāma no 2. jūnija līdz 28. oktobrim astoņās norises vietās Rīgā un Jūrmalā.

Ķieģeļbārs nekurienes vidū © DIENA

"Tajā brīdī, kad izšķūrēja drupas, bija bail, ka varētu pazust šīs vietas burvība, bet kļuva arvien labāk un labāk," par Brick Bar izveidi saka mākslinieks Andris Eglītis

No pārpilnības raga © DIENA

RIBOCA programma jau no pirmās dienas interesentiem piedāvā dažādas iespējas – lekcijas, koncertus, performances un darbnīcas

FOTO: Latvijas paviljons Venēcijas arhitektūras biennālē

Venēcijas biennāles 16. starptautiskajā arhitektūras izstādē 25. maijā tika atklāta Latvijas ekspozīcija ar nosaukumu Together and Apart/ Kopā un atsevišķi, kas aplūko daudzdzīvokļu namu arhitektūru un tās ietekmi uz sadzīvi, informēja komunikācijas speciāliste Austra Marta Jirgensone.

Rīgā ar lekciju viesosies mākslinieks Nedko Solakovs

Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāle aicina uz bulgāru mākslinieka Nedko Solakova lekciju 29. maijā plkst.18 Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā. Lekcija norisināsies angļu valodā, ieeja bezmaksas.