Laika ziņas
Šodien
Migla

Māksla

Zirgu pastā notiks studentu etīžu skate Malka

Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā Zirgu pasts, 21. novembrī, plkst. 17 notiks trīs Latvijas radošo augstskolu - Latvijas Mākslas akadēmijas, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Latvijas Kultūras akadēmijas - pirmais kopprojekts etīžu skate MALKA, informēja pasākuma organizatore Rūta Briede.

LMA notks vienas dienas izstāde Friends and Benefits

22. novembrī plkst. 19 Latvijas Mākslas akadēmijas K2 notiks jauno mākslinieku Paulīnes Kalniņas un Krišjāņa Elvika vienas dienas gleznu izstāde Friends and Benefits, informēja akadēmijas pārstāve Laura Ozola.

Staro Rīga būs skatāma Ginta Gabrāna instalācija Transrealitātes Zirgu iela

Festivāla Staro Rīga ietvaros no 16. līdz 19. novembrim Vecrīgā, Zirgu ielas posmā no Līvu laukuma līdz Doma laukumamkā viens no izmēros iespaidīgākajiem objektiem būs apskatāms mākslinieka Ginta Gabrāna jaunākais projekts Transrealitātes Zirgu iela, informēja mākslinieka pārstāve Austra Bērziņa.

Šodien uzplaiksnī, bet rīt jau vairs nav © DIENA

"Es uzskatu, ka ir jāved izstādes ārā no Rīgas, lai nav tā, ka jādzīvo nespējā saprasties mākslas vērtībās. Pastāv stereotips, ka laukos cilvēkiem vajag zirgus un puķes, bet Rīgā – konceptuālus papīrīšus uz baltas sienas," saka mākslinieks Kārlis Vītols

Dārga, zaļa spēļmantiņa © DIENA

Lielbritānijas augstāko atzinību arhitektūrā – Stērlinga balvu – šogad saņēma līdz dārgakmens kvalitātei nopulētais uzņēmuma Bloomberg biroja komplekss Londonā. To projektējis sera Normena Fostera arhitektu birojs