Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Māksla

Oktobrī notiks RIXC Mākslas un zinātnes festivāls

No 19. – 21. oktobrim Rīgā norisināsies Jauno mediju kultūras centra RIXC rīkotais mākslas un zinātnes festivāls, tā tēma šogad ir Virtualitātes un realitātes, padarot festivālu par pirmo Baltijā, kas pievēršas virtuālās realitātes tēmai, informēja festivāla RIXC sabiedrisko attiecību speciāliste Anna Babre.

Mūsdienu Izraēlas enerģija © DIENA

Rīgā notiks Izraēlas laikmetīgās mākslas izstāde Sapņi un drāmas, kurā tiks pārstāvēti četrpadsmit mākslinieku ar vairāk nekā 40 darbiem.

Baltijas Asamblejas balvu mākslā piešķirs Laimai Slavai

Saeimā vērtējot Baltijas Asamblejas (BA) balvas kandidātus, starptautiska žūrija nolēma 2017. gada balvu mākslā piešķirt mākslas zinātniecei un redaktorei Laimai Slavai par izcilo profesionālo ieguldījumu mākslas zinātnes teorijas attīstībā un grāmatu izdevniecības jomā, veicinot Latvijas kultūras atpazīstamību arī starptautiskā līmenī, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Mūsdienīgi un emocionāli © DIENA

Pasaules arhitektūras dienā, 2. oktobrī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Torņakalnā tika pasniegta Gada balva Rīgas arhitektūrā, kas tiek organizēta no 2006. gada. Par šīgada uzvarētāju kļuva Pullman viesnīca Jēkaba ielā 24 un tās autori – Mārtiņš Hermansons, Roberts Valdmanis, Olafs Ieviņš, Nora Saulespurēna, Kristaps Grundšteins, Aldis Blicsons un Toms Kokins.

ISSP Skola aicina apgūt jaunu kursu Ievads fotogrāfijā

Fotogrāfijas izglītības platforma ISSP Skola no 26. oktobra pirmo reizi piedāvā apgūt intensīvu divu mēnešu kursu Ievads fotogrāfijā, ikvienam, kurš vēlas izzināt fotogrāfijas pasauli un izprast attēlu veidošanas principus, informēja skolas pārstāve Liāna Beņķe.