Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Māksla

Cēsu Vecajā alus brūzī būs apskatāmi 56 Eiropas jauno mākslinieku darbi

No 29. jūnija līdz 29. jūlijam – Cēsu Zinātnes, mākslas un gastronomijas centrā Brūzis norisināsies starptautiskās mākslas biennāles Eiropas jaunrade / JCE. Jeune Création Européenne ceļojošā izstāde, kurā būs apskatāmi 56 jaunās paaudzes mākslinieku darbi no septiņām Eiropas valstīm – Itālijas, Portugāles, Francijas, Dānijas, Rumānijas, Spānijas un Latvijas, informēja izstādes pārstāve G. Dātava.

Rīgā norisināsies elektroniskās mūzikas pasākums Ambereum Pagan Alliance

Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle un mākslinieks Virons Erols Verts organizē Ambereum Pagan Alliance - vasaras saulgriežu sagaidīšanas pasākumu ar daudzveidīgu elektroniskās mūzikas programmu, kas norisināsies no 21. jūnija plkst.18 līdz 22. jūnija plkst.10 Andrejsalā, Andrejostas ielā 29.

Lauku kāzas un nimfas © DIENA

Latvijas Nacionālās bibliotēkas 4. stāva galerijā ir atvērta izstāde Rembranta ēnā. Holandes oforts XVII gadsimtā.

Dzīvojamo namu kūpošais makets Venēcijā © DIENA(1)

Līdz 25. novembrim Venēcijas biennāles 16. Starptautiskajā arhitektūras izstādē būs skatāma arī Latvijas ekspozīcija Kopā un atsevišķi. Stāsts par daudzdzīvokļu ēkām simt gadu garumā pārvērsts par poētiskiem mākslas tēliem

Ainas no mūsu nākotnes un pagātnes © DIENA

Ekspozīcija Pārnēsājamās ainavas ir pieteikta kā Latvijas emigrācijas un trimdas mākslas izstāde, taču tās saturs ir plašāks un daudzslāņaināks par apkopojošu nozīmīgu mākslas darbu uzskaitījumu.

Eja un logs, pulsācija un haoss © DIENA

Pašmāju tekstgrupas Orbīta dalībnieku izstādē ir jaušamas dzīvas idejas, kas atradušas atraktīvu un kvalitatīvu piepildījumu un precīzi iederas vietā, kurā atrodas.