Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Māksla

ISSP Galerijā notiks fotogrāmatām veltītais pasākums

No 10. maija līdz 3. jūnijam ISSP Galerijā norisināsies pasākumsSelf Publish Riga 2018, tā ietvaros notiks fotogrāmatām un pašizdošanai veltīta izstāde, lekcijas un prezentācijas, informēja pasākuma pārstāve Evita Goze.

Klajā nāk izdevums Latvijas fotogrāfija 2018

Festivāla Rīgas Fotomēnesis 2018 ietvaros, 8. maijā plkst. 18, NicePlace Telpā norisināsies žurnāla Foto Kvartāls ikgadējā izdevuma Latvijas fotogrāfija 2018 atvēršanas svētki, informēja festivāla pārstāvis Arnis Balčus.

Vispirms ieraudzīt to, kā tur nav © DIENA(2)

"Skatiet manus darbus, un tur ir rodamas atbildes. Manas gleznas ir tās, kas atklāj manu pasauli. Māksla – tik tas ir svarīgi." Daži iespaidi pēc sarunas ar gleznotāju Lari Strunki

Bez filmu kadriem © DIENA

Latvijas Dizaina gada balvas ieguvēji dekonstruē Riga IFF logotipu un ļaujas kultūras projektu piedāvātajai iespējai eksperimentēt

Kim? Laikmetīgās mākslas centrs atklāj izstādes par Austrumu un Rietumu attiecībām(1)

Kim? Laikmetīgās mākslas centrā līdz 20. maijam būs skatāmas divas Latvijas simtgades programmas izstādes, kas norisināsies dažādās lokācijās - starptautiska grupas izstāde Orient Tallinas ielā 6 un Dafnas Maimonas personālizstāde Ģimenes bizness: strāvas pārrāvums Kim? izstāžu zālēs Sporta ielā 2k–1, informēja centra direktore Renāte Prancāne.

Latvijas Mākslas akadēmija aicina uz atvērto durvju dienām

Visi studētgribētāji un interesenti 21. aprīlī plkst. 14 aicināti Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) Jaunajā korpusā Nr.2 uz informātīvo pēpusdienu, kurā notiks visu LMA apakšnozaru prezentācijas, bet tās noslēgs informatīva ekskursija pa LMA ēku, informēja akadēmijas pārstāve Laura Ozola.