Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Māksla

Ķieģeļbārs nekurienes vidū © DIENA

"Tajā brīdī, kad izšķūrēja drupas, bija bail, ka varētu pazust šīs vietas burvība, bet kļuva arvien labāk un labāk," par Brick Bar izveidi saka mākslinieks Andris Eglītis

No pārpilnības raga © DIENA

RIBOCA programma jau no pirmās dienas interesentiem piedāvā dažādas iespējas – lekcijas, koncertus, performances un darbnīcas

FOTO: Latvijas paviljons Venēcijas arhitektūras biennālē

Venēcijas biennāles 16. starptautiskajā arhitektūras izstādē 25. maijā tika atklāta Latvijas ekspozīcija ar nosaukumu Together and Apart/ Kopā un atsevišķi, kas aplūko daudzdzīvokļu namu arhitektūru un tās ietekmi uz sadzīvi, informēja komunikācijas speciāliste Austra Marta Jirgensone.

Rīgā ar lekciju viesosies mākslinieks Nedko Solakovs

Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāle aicina uz bulgāru mākslinieka Nedko Solakova lekciju 29. maijā plkst.18 Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā. Lekcija norisināsies angļu valodā, ieeja bezmaksas.

Atklās ISSP Skolas absolventu izstādi Tapt pārtapt

Jaunajā radošajā kvartālā Tallinas ielā 6, 30. maijā plkst. 19 tiks atklāta fotogrāfijas izstāde Tapt pārtapt, kurā savus autorprojektus prezentēs ISSP Skolas 2018. gada absolventi, informēja izstādes pārstāve Liāna Beņķe.

Ar Rasas un Raita Šmitu Purva radio laboratoriju atklāta Lietuvas ekspozīcija Venēcijas arhitektūras biennālē

Šonedēļ, 16. Venēcijas arhitektūras biennāles ietvaros ar latviešu mākslinieku Rasas Šmites un Raita Šmita jauno mākslas darbu Biotricity. Purva radio laboratorija un starptautisku simpoziju Purva radio tiek atklāta Purva skola – Lietuvas nacionālā ekspozīcija, kas tapusi sadarbībā ar Masačūsetas Tehnoloģiju institūtu (MIT), informēja mākslinieku pārstāve Agnese Baranova.