Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Māksla

Rīgā viesosies zviedru māksliniece Šerština Hamiltone(3)

Piektdien, 18. maijā Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā plkst.18 ar lekciju Eksperimentālais dokumentālisms nanosabiedrībās un zinātnes jautājums feminismā uzstāsies zviedru māksliniece Šerština Hamiltone (Kerstin Hamilton).

Maijā sāksies Rīgas Zīnu festivāls

No 23. maija līdz 3. jūnijam Rīgā norisināsies Rīgas Zīnu festivāls, kas veltīts neformālajai izdevējdarbībai jeb pašizdošanai, informēja projekta koordinatore Dace Resele.

Latvijas paviljons dodas uz Venēcijas arhitektūras biennāli(2)

Šonedēļ Latvijas paviljona Together and Apart komanda dodas ceļā uz Itāliju, lai uzsāktu ekspozīcijas iekārtošanu Arsenālā Venēcijas biennāles 16. starptautiskajā arhitektūras izstādē, informēja komandas pārstāve Austra Marta Jirgensone.

Lielbritānijā atklāta Latvijas ilustratoru izstāde

Svētdien, 6. maijā, Oksfordas stāstu muzejā (Oxford Story museum) atklāta Latvijas ilustratoru izstāde ar darbiem no bērnu bilžu grāmatu sērijas BIKIBUKS, kas muzejā būs skatāma līdz 3. jūnijam, informēja platformas Latvian Lietarature pārstāve Anete Konste.

ISSP Galerijā notiks fotogrāmatām veltītais pasākums

No 10. maija līdz 3. jūnijam ISSP Galerijā norisināsies pasākumsSelf Publish Riga 2018, tā ietvaros notiks fotogrāmatām un pašizdošanai veltīta izstāde, lekcijas un prezentācijas, informēja pasākuma pārstāve Evita Goze.

Klajā nāk izdevums Latvijas fotogrāfija 2018

Festivāla Rīgas Fotomēnesis 2018 ietvaros, 8. maijā plkst. 18, NicePlace Telpā norisināsies žurnāla Foto Kvartāls ikgadējā izdevuma Latvijas fotogrāfija 2018 atvēršanas svētki, informēja festivāla pārstāvis Arnis Balčus.

Vispirms ieraudzīt to, kā tur nav © DIENA(2)

"Skatiet manus darbus, un tur ir rodamas atbildes. Manas gleznas ir tās, kas atklāj manu pasauli. Māksla – tik tas ir svarīgi." Daži iespaidi pēc sarunas ar gleznotāju Lari Strunki