Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +7 °C
Apmācies
Pirmdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Mūzika

Koncertzālē Palladium uzstāsies kanādiešu rokgrupa Billy Talent

Viena no spēcīgākajām kanādiešu rokgrupām Billy Talent pirmo reizi viesosies Latvijā un nākamvasar 15. jūnijā uzstāsies koncertzālē Palladium. Grupa Rīgā viesosies sava jaunākā albuma Crisis Of Faith ietvaros, kurš pie klausītājiem nonāks nākamā gada 21. janvārī.

Foto: Dziedātāja KATŌ izdod albumu Es tā jūtos

Dziedātāja KATŌ izdod savu pirmo pilnmetrāžas albumu ar nosaukumu Es tā jūtos. Tā pamatā ir desmit dziesmas, no kurām publiski līdz šim pieejams bija tikai februārī izdotais singls ar nosaukumu _Naktstauriņš+.

Eds Šīrans izziņo jauno koncerttūri

Dziesminieks un solo izpidītājs Eds Šīrans izziņojis koncerttūres + - = ÷ x Tour (The Mathematics Tour), pirmo daļu, kas sāksies 2022. gada aprīlī, informēja Warner Music pārstāvji.

Nepieradinātās mūzikas festivāls Skaņu mežs 2021 papildina programmu(1)

Nepieradinātās mūzikas festivāls Skaņu mežs 2021 papildinājis programmu ar tādiem māksliniekiem kā abstraktā graima un futūristiskās popmūzikas producente Lotic, komponists Elvins Kurans (Alvin Curran), elektroakustiskās mūzikas autors Džons Vīze (John Wiese), trokšņu mūziķe Evicschen un vietējie mākslinieki Matadata, Lunt un ELVI.

Tuvojas mūzikas festivāls Skaņu mežs 2021

Nepieradinātās mūzikas festivāla Skaņu mežs 2021 centrālie koncertvakari šogad notiks 8. un 9. oktobrī kultūras ēkā Hanzas perons, savukārt tā bezmaksas ievadkoncerts noritēs 2. oktobrī pasākumu telpā Fantadroms Gustava Zemgala gatvē 74a, un organizatori ir izziņojuši pirmos māksliniekus.

Ar ambientās un elektroniskās mūzikas programmu sestdien sākas festivāls Čello Cēsis

Sestdien, 18. septembrī, Koncertzālē Cēsis ar ambientās un elektroniskās mūzikas programmu iesāksies 7. starptautiskais festivāls Čello Cēsis. Šogad klausītājiem būs iespēja baudīt festivālam īpaši veidotas programmas plašā muzikālo žanru spektrā, pulcējot mūziķus no Argentīnas, Lielbritānijas, Itālijas, Polijas, Krievijas, Zviedrijas un, protams, Latvijas.