Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mūzika

Lielajā dzintarā notiks operdziedātājas Ineses Galantes un pianista Daumanta Liepiņa koncerts

Piektdien, 17. jūlijā, plkst. 19 operdīva Inese Galante klausītājus aicina uz sava jaunā projekta Viva Latvija pirmo koncertu Liepājas koncertzālē Lielais dzintars. Viva Latvija sākās kā sociālo tīklu zibakcija laikā, kad klātienes koncerti nevarēja notikt, tādēļ tikšanās ar klausītājiem māksliniecei un viņas skatuves partneriem – pianistam Daumantam Liepiņam, dziedātājiem Artjomam Safronovam un Daniilam Kuzminam – ir gaidīts un nozīmīgs notikums.

VEF Kultūras pils sāks jauno koncertu sezonu

13. augustā plkst. 19 ar VEF Jazz Club džeza mūzikas koncertu Bila Evansa iedvesmotie VEF Kultūras pils sāks 2020./2021. gada koncertu sezonu un līdz ar to atsāks arī klātienes koncertu un pasākumu norisi, savukārt jau 22. septembrī uz VEF Kultūras pils Lielās zāles skatuves džeza kluba atmosfērā uzstāsies Latvijas džeza trio Auziņš, Čudars & Arutyunyan, kas pirmo reizi dzīvajā izpildījumā atskaņos savu jauno 2020. gada pavasarī tapušo un albumā ieskaņoto programmu, informēja VEF Kultūras pils projektu vadītāja Antra Dreģe.

Rīgā uzstāsies igauņu rokgrupa Sibyl Vane

Piektdien, 24. jūlijā, plkst. 20 peldošajā mākslas galerijā Noass uz AB dambja igauņu rokgrupa Sibyl Vane prezentēs savu jaunāko albumu Dutchess, informēja grupas pārstāvji.

Vasaras vidū norisināsies vēsturisko ērģeļu svētki Latvija – ērģeļu zeme

No 25. jūlija līdz 9. augustam jau ceturto gadu norisināsies vēsturisko ērģeļu svētki Latvija – ērģeļu zeme. Svētki dāvās iespēju apceļot Latvijas novadus, klausoties un salīdzinot vēsturisko instrumentu skanējumu, kā arī apzinot valsts kultūrvēsturisko lepnumu, informēja svētku rīkotāja ērģelniece Ilona Birģele.

Grupa Labvēlīgais tips aicina uz koncertiem Latvijas estrādēs

Iespējams, vispozitīvākā Latvijas grupa Labvēlīgais tips aicina uz ne mazāk pozitīviem koncertiem Es nav redzējis Tevi jau sen! Latvijas estrādēs. 25. jūlijā grupa uzstāsies Valmieras, 1. augustā – Saldus, 7. augustā – Ikšķiles, bet 8. augustā – Alūksnes estrādē, informēja grupas pārstāvji.

Liepājas Simfoniskā orķestra koncertā skanēs Vivaldi Gadalaiki(1)

1. augustā plkst. 18 koncertzālē Lielais dzintars Liepājas Simfoniskais orķestris svinēs ilgi gaidītu atkalredzēšanos ar saviem klausītājiem, diriģenta Gintara Rinkeviča vadībā kopā ar izcilo vijolnieci Līgu Baltābolu atskaņojot Antonio Vivaldi Gadalaikus un Pētera Čaikovska Ceturto simfoniju, informēja orķestra pārstāvji.

Latvijas pilīs un muižās koncertēs operas zvaigznes

Mazinoties ar Covid-19 saistītajiem ierobežojumiem un atsākoties koncertdzīvei, operas mīļotājus gaida atkalredzēšanās ar Aleksandru Antoņenko, Marinu Rebeku, Jāni Apeini, Perīnu Madefu, Sonoru Vaici un Andreasu Baueru Kanabasu četru koncertu ciklā Kopā, kas izskanēs Latvijas skaistākajās pilīs un muižās. Pirmo koncertu, kas veltīts Latvijas mediķiem, 16. jūlijā varēs noskatīties gan klātienē, gan tiešraidē, kā arī LMT Straume arhīvā, informēja konceta rīkotāji.

Padures muižā notiks grupas Sestā jūdze koncerts

Jau trešo reizi Padures muižā uzstāsies kantri grupa Sestā jūdze . 11. jūlijā plkst. 20 muižas parkā tiks atskaņoti atskaņoti grupas labākie hiti Upe, Pieci soļi, nedēļa vai mūžs, Es esmu atvars nebaidies un citi, informēja koncerta rīkotāji.