Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +27 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Rīgā

Rīgas ostā šogad plāno piestāt 66 kruīza kuģi

Rīgas ostā šogad plāno piestāt 66 kruīza kuģi, kas ir nedaudz vairāk kā pagājušajā gadā, otrdien intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes sacīja Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš.

Ghetto Games turpinās darboties Grīziņkalnā

Trešdien, 27. martā, Rīgas domes sēdē pēc ilgām debatēm nolemts zemesgabalu Grīziņkalnā vēl uz pieciem gadiem nodot bezatlīdzības lietošanā biedrībai Streetbasket, kas organizē jauniešu ielu sporta un kultūras kustību Ghetto Games, informē pašvaldībā.

Būtiski ierobežos kravas transporta satiksmi arī Pārdaugavā

No ceturtdienas, 21.marta, tiks pilnībā aizliegta kravas transporta tranzīta satiksme cauri Torņkalnam pa Vienības gatvi un Jelgavas ielu, kā arī rīta un vakara sastrēgumstundās aizliegta kravas transporta satiksme abos virzienos gar Daugavas kreiso krastu starp Bolderāju un Salu tiltu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Rīgas dome pilsētas ielas cer sakopt līdz aprīļa vidum

Rīgas pašvaldība šodien sākusi aktīvus darbus pie ietvju un brauktuvju sakopšanas pēc ziemas sezonas, plānojot darbus pabeigt līdz 15.aprīlim, mediju pasākumā žurnālistiem sacīja Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks (JV).

Demontēs tirdzniecības centra Minska izkārtni

Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks (NA/LRA) saņēmis apstiprinājumu no tirdzniecības centra Minska nomnieka un attīstītāja SIA Apex Investments, ka no 14.marta sāksies centra galvenās izkārtnes Minska demontāžas darbi, aģentūru LETA informēja vicemēra padomniece Elīna Bērziņa.

Rīgas dome meklēs veidus darba attiecību izbeigšanai ar Vaivodu

Rīgas domē tiks izdots rīkojums par līdzšinējā Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora pienākumu izpildītāja Jāņa Vaivoda atstādināšanu uz trim mēnešiem, lai šajā laikā meklētu juridiski korektu veidu darba attiecību izbeigšanai, šodien preses konferencē teica Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV).