Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 17. janvāris
Tenis, Dravis

Rīgā

Par 58 suņu turēšanu antisanitāros apstākļos - 350 eiro sods(1)

Otrdien, 20. jūnijā, Rīgas domes Administratīvā komisija nolēma piespriest maksimālo par šādiem pārkāpumiem paredzētu naudas sodu - 350 eiro - un dzīvnieku konfiskāciju sievietei, kura 58 suņus turēja dzīvoklī Pārdaugavā antisanitāros apstākļos, portālu Diena.lv informēja Rīgas domē.

Par pieciem miljoniem eiro Mežaparkā plāno veidot skatu torni un pastaigu taku(5)

Rīgas kultūras un atpūtas parkā Mežaparks nākamā gada laikā iecerēts izveidot skatu torni apvienojumā ar kilometru garu pastaigu taku kokos. Šādu pašvaldības SIA Rīgas meži ieceri šodien atbalstīja Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti, portālu Diena informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Augusta sākumā dzimušo trīnīšu vecākiem piešķirs 4500 eiro pabalstu(1)

Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja otrdien, 20. augustā, atbalstīja 4500 eiro vienreizējā pabalsta piešķiršanu ģimenei, kurā piedzima trīnīši. Trīs zēni nāca pasaulē 3. augustā Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Šogad šie ir pirmie trīnīši, kas piedzimuši rīdziniekiem, portālu Diena.lv informēja Rīgas domē.

Ērtākais krēsls Rīgas domē © DIENA(14)

Pēc divus mēnešus ilgušām Rīgas domes (RD) deputātu sarunām un centieniem aizkulišu sarunās panākt kādus kompromisus pirmdien galvaspilsētā notika mēra vēlēšanas. Par to kļuva līdzšinējais mēra pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (Gods kalpot Rīgai, GKR). To, ka par nākamo mēru nekļūs Latvijas attīstībai (LA) izvirzītais kandidāts Viesturs Zeps, varēja prognozēt diezgan droši, bet par to pilnīgi pārliecināts nevarēja būt arī Burovs. Mēra ievēlēšanai bija nepieciešams vismaz puses jeb 31 deputāta atbalsts, bet vajadzīgais balsu skaits Burovam tika apsolīts tikai neilgi pirms pirmdienas domes sēdes sākuma, kad koalīcijas līgumu noslēdza GKR un Saskaņa.

Par Rīgas mēru ievēlēts Burovs(21)

Pēc divu mēnešu ilgām politiskām diskusijām pirmdien Rīgas domes ārkārtas sēdē par Rīgas mēru ievēlēts līdzšinējais priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR).

FOTO: Atzīmējot 30 gadus kopš Baltijas ceļa, Rīgā piestāj vēsturiskie spēkrati(1)

Pirmdien Rīgā par godu Baltijas ceļa 30. gadadienai, kas tiks atzīmēta 23. augustā, viesojas Igaunijas, Latvijas un Lietuvas senās tehnikas entuziasti ar saviem spēkratiem. Tos šodien bija iespējams aplūkot pie Brīvības pieminekļa. Retro braucamrīku īpašnieki vakar, 18. augustā, devās ceļā no Viļņas, lai mērotu 600 kilometrus garo Baltijas ceļa maršrutu līdz Tallinai.

Ušakovs: Burovam ir Saskaņas atbalsts(11)

Rīgas mēra kandidātam Oļegam Burovam (GKR) ir 17 partijas Saskaņa deputātu atbalsts, bet vēl jāpārrunā virkne jautājumu saistībā ar darba organizāciju, intervijā LNT raidījumā 900 sekundes sacīja Saskaņas līderis, eiroparlamentārietis Nils Ušakovs.

Uz pēcpusdienu pārcelta Rīgas domes sēde, kurā vēlēs jauno mēru

Pirmdien paredzētā Rīgas domes ārkārtas sēde, lai vēlētu galvaspilsētas mēru, pārcelta uz plkst. 13, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē. Kā žurnālistiem skaidroja Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāts Oļegs Burovs (GKR), sēdi nolemts pārcelt, lai paspētu pārrunāt "tehniskas dabas jautājumus" ar Saskaņu.

FOTO: Retro auto parāde

Šā gada Rīgs svētku otrās dienas viens no spilgtākajiem pasākumiem bija Retro auto parāde galvaspilsētas ielās.

Jaunciemā pazudusi sirmgalve; iedzīvotājus aicina pārbaudīt videoreģistratoru ierakstus

Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuri 12. augustā ap pulksten 12. 40 brauca pa Jaunciemu, aplūkot ierakstus no savu automašīnu videoreģistratoriem un pārliecināties, vai tajos nav redzama bezvēsts prombūtnē esošā 1936. gadā dzimusī Sofija Kovaļenko. Tāpat Jaunciema iedzīvotāji tiek aicināti pārbaudīt savu mājokļu videonovērošanas kameru veiktos ierakstus. Ja šajos ierakstos tiek pamanīta aprakstam līdzīga sieviete, nekavējoties jāsazinās ar Valsts policiju.

Sola, ka atkritumu apsaimniekošanas tarifa kāpums Rīgā nepārsniegs 9%(10)

Nododot atkritumu apsaimniekošanu AS Tīrīga pārziņā, atkritumu apsaimniekošanas tarifs nepieaugs vairāk kā par 9%, trešdien apvienotajā Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas un Finanšu un administrācijas lietu komitejas sēdē sacīja domes Vides pārvaldes vadītāja Evija Piņķe.