Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Rīgā

Rīgā ierobežos satiksmi vairākos Deglava ielas krustojumos

Turpinoties būvdarbiem Daugavas stadionam pieguļošajā teritorijā, no šodienas līdz 30.septembrim ierobežos transportlīdzekļu satiksmi vairākos Augusta Deglava ielas krustojumos, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Rīgas ostā pieaug ligzdojošo ūdensputnu skaits

Kā liecina jaunākais Latvijas Universitātes Bioloģijas institūta pētījums, Rīgas brīvostas pārvaldes veiktie bioloģiskās daudzveidības veicināšanas pasākumi ostas teritorijā ir pierādījuši savu efektivitāti – ūdensputnu dzīves un ligzdošanas apstākļi vairākās ostas teritorijās ir būtiski uzlabojušies. Pētījumā secināts, ka brīvostas teritorijās pēdējos gados pieaudzis gan ūdensputnu sugu skaits, gan to populācijas lielums. Putnu monitoringa laikā Rīgas ostā tika konstatēts vairāk nekā 30 dažādas putnu sugas, tostarp liela sudrabkaiju kolonija, kas pēc ornitologu atzinuma, iespējams, ir lielākā šo ūdensputnu kolonija Latvijā.

Rīgas plānošanas reģionu turpmāk vadīs Rīgas vicemērs Ratnieks

Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes locekļi par reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāju iecēluši Rīgas vicemēru Edvardu Ratnieku (NA/LRA), bet par priekšsēdētāja vietnieku - Ķekavas novada domes priekšsēdētāju Juri Žilko (PPI), aģentūru LETA informēja Rīgas plānošanas reģiona komunikācijas speciāliste Inese Ozoliņa.