Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

FOTO: Stiprais vējš Rīgā

Ceturtdien līdz plkst. 15 ziemeļrietumu vēja ātrums brāzmās Rīgas centrā sasniedzis 21 metru sekundē (m/s), Daugavgrīvā - 24 m/s, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

FOTO: Uzsākti Preses nama ēku demontāžas darbi(13)

Uzsākti demontāžas darbi topošā Preses nama kvartāla teritorijā. To ietvaros tiks nojaukta bijušā Preses nama tipogrāfijas ēka ar tai piegulošajām palīgēkām, kā arī daļēji tiks demontētas iekštelpu konstrukcijas Preses nama daudzstāvu ēkā, ziņo būvnieku pārstāvji.

Staķa apkampienos vēl nemetas © DIENA(14)

Drīzāk par piesardzīgu var nosaukt Rīgas domes iespējamās opozīcijas partiju attieksmi pret pozīcijas priekšlikumu piedāvāt tām dažu domes komiteju priekšsēdētāju vietnieku amatus. Turklāt vakar no trim opozīcijas partijām uz tikšanos ar mēra amata kandidātu Mārtiņu Staķi ieradās tikai Gods kalpot Rīgai! un Latvijas Krievu savienības pārstāvji, bet ne Saskaņas politiķi.

Sporta pils teritorijā tiks ierīkoti mazdārziņi un ziedu pļavas(25)

Sporta pils teritorijas īpašnieki SIA Rotermann Latvia atbalstījuši rīdzinieku grupas iniciatīvu teritorijā ierīkot pagaidu pilsētas dārzus un ziedu pļavas, lai pašlaik neizmantoto teritoriju nodotu pilsētnieku lietošanā kā unikālu pilsētvides projektu. Rīdzinieki aicināti uz projekta prezentāciju un tikšanos 19. septembrī un pirmo talku 26. septembrī, portālu Diena.lv informēja iniciatīvas autore Renāte Prancāne.

Rīga vēl ar administratoriem © DIENA(6)

Kamēr vairākums Rīgas domē (RD) ievēlēto politisko spēku publiski priecājās par to, ka tik ātri izdevies izveidot Rātsnama koalīciju, daļā sabiedrības tas izsauca sašutumu, jo atklājās, ka ātrums nācis reizē ar triju vicemēra amatu izveidi līdzšinējo divu vietā. Kā jau prognozēts, mēra krēslā sēdīsies uzvarējušā Attīstībai/Par! un Progresīvo (A/P/P) saraksta līderis Mārtiņš Staķis, bet vicemēra amati pienāksies Jaunajai Vienotībai (JV), Nacionālās apvienības Visu Latvijai!–Tēvzemei un Brīvībai/LNNK un Latvijas Reģionu apvienības (NA/LRA) sarakstam un Jaunajai konservatīvajai partijai (JKP).