Laika ziņas
Šodien
Migla

Rīgā

Ielu tīrīšanas darbi Rīgā notiks arī nakts stundās

Atsākoties intensīvai snigšanai, Rīgas domes Satiksmes departaments pilnā apmērā turpina veikt ielu, tiltu un veloceļu tīrīšanu un pretslīdes materiālu kaisīšanu, un paredzēts, ka sniega tīrīšanas darbi tiks organizēti arī nakts stundās, aģentūru LETA informēja departamentā.

Rīgas dome plāno likvidēt izpilddirekcijas(4)

Rīgas dome plāno likvidēt izpilddirekcijas, pirmdien 100 dienu preses konferencē informēja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (APP). Jau nākamajā domes sēdē esot plānots pieņemt lēmumu par likvidēšanas sākšanu.

Rīgā policija gadumijas komandantstundā fiksējusi neatļautas ballītes un pirotehnikas lietošanu(3)

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) gadumijas komandantstundā saņēmusi izsaukumus saistībā ar ballītēm, pirotehnikas lietošanu un kāda vīrieša "naksnīgām pastaigām ar cirvi", liecina policijas apkopotā informācija. RPP Jaungada naktī piefiksējusi 85 notikumus saistībā ar ārkārtas stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu pārkāpšanu, kā arī veiktas 87 personu pārbaudes, kuras atradās uz ielas komandantstundas laikā - no plkst.22 līdz 5.

Vecgada vakarā Rīgas parku svētku izgaismojums būs apskatāms līdz plkst.18

Lai veicinātu iedzīvotāju svētku pavadīšanu mājās, mazinātu iedzīvotāju pulcēšanās risku un rūpētos par epidemioloģisko ierobežojumu prasību ievērošanu, Vecgada vakarā, 31.decembrī, Rīgā apkaimju parku svētku izgaismojums būs apskatāms līdz plkst.18, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Pirmie trīs mēneši ar 300 lēmumiem © DIENA(1)

Jaunais Rīgas domes (RD) sasaukums Mārtiņa Staķa vadībā ir aizvadījis nepilnus trīs mēnešus, tomēr pat šajā samērā īsajā periodā domes vārds paspējis izskanēt daudz – gan labā, gan ne tik labā nozīmē. Visskaļāk gan tas izskanēja ne saistībā ar kādiem oficiāli pieņemtajiem domes lēmumiem vai nesaprašanos starp koalīciju un opozīciju, kā tas bija iepriekšējo sasaukumu laikā, kad Rīgas mērs bija Nils Ušakovs (Saskaņa).

Rīgā mājas ballīšu kontrolei speciālus reidus nerīkos(3)

Svētku brīvdienās Rīgas pašvaldības policija (RPP) nerīkos speciālus reidus mājokļu apsekošanai, lai pieķertu neatļautu mājas ballīšu rīkotājus, taču reaģēts uz izsaukumiem saistībā ar epidemioloģiskās drošības noteikumu pārkāpumiem, aģentūra LETA noskaidroja RPP.

Brasas tilta pārbūvei prasa 12 miljonus eiro(1)

Brasas tilta pārbūvei Rīgas domei nepieciešami 12 miljoni eiro, liecina Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputātiem iesniegtā informācija. Šie līdzekļi tiks prasīti no Rīgas domes konsolidētās investīciju programmas. Finansējums tiek gūts 15% apmērā no pašvaldības budžeta, bet 85% būs aizņēmums.

Rīgas ostā ražotie zemūdens droni sekmīgi konkurē tirgū visā pasaulē(1)

Eprons ROV, Mangaļsalā, Rīgas ostas teritorijā bāzēts uzņēmums, jau vairāk nekā 20 gadus sniedz ūdenslīdēju pakalpojumus, nodrošinot dažādu sarežģītības pakāpju zemūdens darbus gan Latvijā, gan vairākās citās Eiropas valstīs. Kopš 2009. gada uzņēmums izstrādā un ražo arī zemūdens tālvadības aparātus (dronus), kas ir pieprasīti zemūdens izpētes darbos, hidrobūvju celtniecībā un apsekošanā, kā arī kuģu remontdarbos visā pasaulē.

Centrālcietumā karantīna pagarināta līdz 7.janvārim

Pēc atkārtotām testēšanām Rīgas Centrālcietumā Covid-19 konstatēts kopumā 49 ieslodzītajiem, kas liek iepriekš izsludināto karantīnu pagarināta līdz 7.janvārim, aģentūrai LETA informēja Ieslodzījuma vietu pārvaldē.