Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgā

Centrālcietumā karantīna pagarināta līdz 7.janvārim

Pēc atkārtotām testēšanām Rīgas Centrālcietumā Covid-19 konstatēts kopumā 49 ieslodzītajiem, kas liek iepriekš izsludināto karantīnu pagarināta līdz 7.janvārim, aģentūrai LETA informēja Ieslodzījuma vietu pārvaldē.

Rīgā aizliegs atrasties uz ledus(1)

Ņemot vērā laikapstākļus un meteoroloģiskās prognozes, iedzīvotājiem tiks liegts atrasties uz Rīgas administratīvajā teritorijā esošo ūdenstilpju ledus.

Pagaidām tikai uzraudzīs situāciju © DIENA(4)

Kopš pirmdienas stājies spēkā valdības lēmums, ka sabiedriskajā transportā atļauts aizpildīt tikai 50 procentus no paredzētajām pasažieru vietām, tādējādi nodrošinot lielāku distanci starp pasažieriem. Gan Autotransporta direkcija (ATD), gan pašvaldības uzņēmums Rīgas satiksme pagaidām nesaskata ļoti lielas problēmas šo prasību nodrošināšanā, vienlaikus pieļaujot, ka nepieciešamības gadījumā par risinājumiem tiks domāts.

Rīgā pirmdien sniegotās ietves un brauktuves tīra 50 tehnikas vienības(1)

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka jau no 27. novembra Rīgas ielu uzturētāji ir uzsākuši pilnu ziemas dežūru. Sākoties sniegainam un vēsam laikam, Rīgas ielās šobrīd kopumā dežurē 34 ielu brauktuvju tīrāmās un kaisāmās mašīnas, kā arī 16 kompleksās ietvju tīrāmās un kaisāmās mašīnas.

Gada rīdzinieka tituls šogad piešķirts bokserim Briedim(4)

Rīgas domes balva Gada rīdzinieks un Goda raksts šogad piešķirts bokserim Mairim Briedim par izciliem panākumiem augsta līmeņa boksa sacensībās un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.