Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgā

Draud atlaist atkritumu dēļ © DIENA(8)

Ar kārtējiem pārmetumiem Rīgas domes (RD) virzienā par haosa atkritumu apsaimniekošanā nerisināšanu šonedēļ nāca klajā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) un paziņoja, ka tieši šī iemesla dēļ viņa vadītā ministrija varētu rosināt domes atlaišanu.

FOTO: Izvēlētas trīs galvenās Rīgas Ziemassvētku egles(2)

Ceturtdien, 21. novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs un priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova kopā ar SIA Rīgas meži pārstāvjiem, žurnālistiem, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas kori Sono un Rīgas pamatskolas Rīdze skolēniem Rīgas mežu Tīreļu mežniecībā izvēlējās trīs galvenās pilsētas Ziemassvētku egles, informē dome.

Cīņa par varu un ietekmi Rīgā © DIENA(2)

Pēdējie divi Rīgas domes (RD) vairākuma pieņemtie lēmumi ir par Neatkarīgo deputātu frakcijas (NDF) deputāta Vadima Baraņņika gāšanu no vicemēra krēsla un atbrīvošanu no Rīgas brīvostas valdes. Domes priekšsēdētāja vietnieka amata zaudēšana nozīmē arī to, ka Baraņņiks vairs nav kapitāldaļu turētājs vairākos pašvaldībai piederošos uzņēmumos. Par to kļuvis pašvaldības vadītājs Oļegs Burovs (GKR), kurš jau tajā pašā dienā, kad viņa pārraudzībā nonāca pašvaldībai piederošais Rīgas Centrāltirgus (RCT), Rīgas satiksme (RS) un Rīgas namu pārvaldnieks (RNP), paziņoja par amatpersonu nomaiņu visos šajos uzņēmumos.

Baraņņiks zaudē Rīgas vicemēra amatu(7)

Ar opozīcijas deputātu atbalstu Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vadims Baraņņiks (NDF) otrdien tika atstādināts no vicemēra amata, kā arī atcelts no Rīgas Brīvostas valdes.