Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 18. janvāris
Antis, Antons, Antonijs

Rīgā

RNP ūdens skaitītāju jautājumā nepiekāpsies(1)

Lai arī vecāka gadagājuma rīdzinieki ir pauduši neapmierinātību ar SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) ieviestajām izmaiņām ūdens skaitītāju rādījumu pieņemšanā, uzņēmums jauno sistēmu mainīt negrasās un turpinās uzstāt uz rādījumu iesniegšanu elektroniski.

Rīgu sadalīs četrās atkritumu apsaimniekošanas zonās(9)

Divu nedēļu laikā tiks izsludināts iepirkums par atkritumu apsaimniekošanu Rīgā, pakalpojuma nodrošināšanu paredzot uz septiņiem gadiem, žurnālistiem pēc tikšanās ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvjiem pastāstīja Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR).

Ugunsgrēkā Rīgā gājis bojā cilvēks

Ugunsgrēkā Rīgā šonakt gājis bojā cilvēks, bet vēl viens cilvēks cietis, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Tīrīga sagaida tālāku rīcību no Rīgas domes(2)

Pēc Administratīvās apgabaltiesas lēmuma, kas atstājis spēkā Konkurences padomes (KP) piemēroto pagaidu noregulējumu, AS Tīrīga sagaida tālāku rīcību no Rīgas domes par atkritumu apsaimniekošanu galvaspilsētā, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Guntars Levics.

LTV: dzelzceļa stacijas būvniecība sadārdzinājusies par vairāk nekā 230 miljoniem eiro(12)

Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas būvniecība vēl nesākusies jau sadārdzināta par vairāk nekā 100% jeb 230 miljoniem eiro, izpētījis Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Tā kā stacija top globālā Rail Baltica projekta ietvaros, amatpersonas līdz šim centušās noklusēt skandalozo faktu. Tik vien, ka paklusām nomainīta atbildīgā amatpersona un mēģināts rast attaisnojumus dārgajai būvniecībai.

TV3: izstrādāt atkritumu monopola līgumu pasūtīts ar ieinteresētiem uzņēmumiem saistītam cilvēkam(2)

Pirmdien Administratīvā tiesa varētu paziņot, vai piekrīt Konkurences padomes lēmumam liegt uzņēmumam Tīrīga atkritumu apsaimniekošanas monopolu galvaspilsētā, kas ilgtu 20 gadus. TV3 raidījuma Nekā personīga rīcībā nonācis gandrīz 700 miljonus vērtais līgums starp pašvaldību un privātajiem partneriem, kas liecina - ja lēmums būs par labu Tīrīgai, tad turpmākajos gados rīdziniekiem ar katru gadu par atkritumu izvešanu būs jāmaksā arvien vairāk. Savukārt, ja tiesa lems par labu Konkurences padomei, tad Rīgas domei var nākties privātajiem uzņēmumiem maksāt prāvu kompensāciju.