Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

Rīgā luksoforiem uz laiku tiks atslēgtas gājējiem domātās gaismas maiņas pogas(3)

Ņemot vērā šī brīža ārkārtas stāvokli valstī sakarā ar Covid-19 straujo izplatību un pētījumiem, kas apliecina vīrusa dzīvotspēju uz atsevišķām virsmām līdz pat 72 stundām, Rīgā luksoforiem atslēgs gājēju lietošanai domātās gaismas maiņas pogas pie gājēju pārejām, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Rīgas satiksmei uzdots pārplānot sabiedriskā transporta kustību(6)

Rīgas pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics ir uzdevis pilsētas izpilddirektoram Jurim Radzevičam un pašvaldības uzņēmuma SIA Rīgas satiksme valdei nekavējoties nodrošināt piemērotu sabiedriskā transporta kustību atbilstoši epidemioloģiskai situācijai valstī, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Tallink prāmjus uz laiku varētu atbrīvot no ostas maksām Rīgā

Ņemot vērā, ka koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības mazināšanai ir noteikti starptautisko pasažieru pārvadājumu ierobežojumi, ir apturēta arī Tallink līnijas prāmju satiksme starp Rīgu un Stokholmu. Domājot par risinājumiem, kā šajā brīdī atbalstīt krīzes situācijā nonākušo ostas uzņēmumu, Rīgas brīvostas pārvaldē lems par iespēju uz laiku atbrīvot abus Rīgas ostā piespiedu dīkstāvē esošos Tallink līnijas prāmjus no ostas maksām.

de facto: Dienesta pārbaudē vērtēs avārijas darbu pamatotību RNP apsaimniekotajās mājās © DIENA(3)

Straujš avārijas darbu pieaugums Rīgas namu pārvaldnieka (RNP) apsaimniekotajās mājās radījis bažas, ka šie darbi izmantoti kā nepamatots ieņēmumu avots. Tas ir viens no auditoru secinājumiem, izvērtējot pašvaldības uzņēmumu RNP. Latvijas Televīzijas raidījums de facto ziņo, ka RNP veiks dienesta izmeklēšanu, izlases kārtībā pārbaudot arī avārijas remontdarbu pamatotību RNP apsaimniekotajās mājās.