Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgā

Policisti Rīgā aiztur narkotiku tirgotāju

Pirmdien, 27. aprīlī, Valsts policijas (VP) likumsargi Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā, aizturēja iepriekš sodītu narkotiku tirgoni, informē VP pārstāve Gita Gžibovska.

de facto: Rīgas satiksmes jaunie tramvaji jau dažus gadus dīkstāvē(4)

Līdz 2017.gada beigām Rīgā jābūt piegādātiem visiem 20 jaunajiem zemās grīdas tramvajiem – to paredz arvien spēkā esošais Rīgas satiksmes (RS) līgums ar Čehijas kompāniju Škoda Transportation. Līdz 2018.gada nogalē notikušajām skandalozajām aizturēšanām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā krimināllietā par iespējamo korupciju RS iepirkumos, Rīga bija saņēmusi septiņus tramvajus. Latvijas Televīzijas raidījums de facto pārliecinājās, ka šobrīd nekursē neviens no tiem. Rīgas satiksmē kā iemeslus min tehniskas problēmas, kas liedz tramvajus pieņemt ekspluatācijā, un neskaidrību par to iegādes finansējumu.

TV3: Rīgas pagaidu vadība aptur 11 miljonu vērtās grāmatvedības sistēmas iepirkumu(5)

Novembrī raidījums Nekā personīga vēstīja par Rīgas pašvaldības mēģinājumu nomainīt grāmatvedības programmu par 11 miljoniem eiro, kas faktiski notika bez atklāta konkursa. Programmas ieviesēji stāstīja, ka viss ir likumīgi, tomēr pēc Nekā personīga sižeta darījumu vērtēšanai pievērsās kontrolējošās iestādes un tos apturēja. Rīgas pagaidu administrācijai tagad jālemj, ko iesākt tālāk, svētdienas vakarā vēsta Nekā personīga.

Rīgas ielās atsāksies remontdarbi

Iestājoties labvēlīgākiem laika apstākļiem, Rīgas ielās atsāksies remontdarbi, portālu Diena.lv informē Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Par saistību nepildīšanu Deglava pārvada uzturēšanā lauž līgumu ar Kauno tiltai(1)

Saistībā ar līgumā noteikto prasību nepildīšanu Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada uzturēšanā un neatbilstošu materiālu izmantošanu būvkonstrukciju izbūvē Rīgas domes Satiksmes departaments no svētdienas, 12.aprīļa, lauž līgumu ar lietuviešu būvuzņēmumu Kauno tiltai, aģentūru LETA informēja Satiksmes departamentā.

Brīvdienās Rīgas pašvaldības policija divkāršos ierasto patruļu skaitu(1)

Lieldienu brīvdienās Rīgas pašvaldības policija (RPP) ir divkāršojusi ierasto patruļu skaitu, lai varētu nodrošināt pēc iespējas lielāku policijas klātbūtni pilsētā. Galvenokārt uzmanība tiks pievērsta populārākajām pulcēšanās vietām, lai kontrolētu fiziskās distancēšanās ievērošanu, portālu Diena.lv informēja RPP pārstāvji.