Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Par IZM parlamentāro sekretāru kļuvis Riekstiņš(1)

Pirmdien Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāra pienākumus sāk pildīt 13.Saeimas deputāts, Jaunās konservatīvās partijas frakcijas priekšsēdētāja biedrs un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš, aģentūru LETA informēja ministrijā.

No jūlija būs vairākas izmaiņas nodokļu jomā(1)

No 1.jūlija stāsies spēkā vairākas izmaiņas nodokļu jomā, kuras skars darba devējus, mikrouzņēmuma nodokļa maksātājus, saimnieciskās darbības veicējus, autoratlīdzības saņēmējus un izmaksātājus, un akcīzes nodokļa maksātājus, pavēstīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji.

CSDD aicina nesēsties pie stūres reibumā un uzsāk kampaņu Dārgs prieks

Ik gadu Līgo svētku laikā notiek vidēji divi negadījumi dienā, kuros autovadītājs bijis alkohola reibumā, un tā ir gandrīz desmitā daļa (7%) no visiem šo svētku laikā notikušajiem ceļu satiksmes negadījumiem, liecina Valsts policijas dati. Tāpēc, arī šogad VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko sociālo kampaņu ar moto Dārgs prieks, aicinot autovadītājus uz saprātīgu rīcību un neizvēlēties bīstamo savienojumu - alkohola lietošanu un braukšanu reibumā.

Gada īsākajā naktī daudzviet nav bijis vēsāks par +20; pirmdien gaidāma svelme līdz +34

Gada īsākā nakts daudzviet Latvijā bija tropiska - gaisa temperatūra saglabājās virs +20 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati. Pirmdien, gada garākajā dienā un astronomiskās vasaras pirmajā dienā, gaisa temperatūra Latvijā pakāpsies līdz +31..+34 grādiem, nedaudz mazāks karstums būs vien dažviet piekrastē, prognozē sinoptiķi.