Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 1. decembris
Emanuels, Arnolds

Ziņas

Latvijas IKP deviņos mēnešos pieaudzis par 2,4%

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad deviņos mēnešos pieaudzis par 2,4%, salīdzinot ar 2021.gada attiecīgo periodu, tostarp trešajā ceturksnī, pēc sezonāli un kalendāri nekoriģētajiem datiem, IKP samazinājies par 0,6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Latvenergo koncerna ieņēmumi deviņos mēnešos pieauguši par 78,1%

AS Latvenergo koncerns šogad deviņos mēnešos strādāja ar 1,175 miljardu eiro apgrozījumu, kas ir par 78,1% vairāk nekā pērn attiecīgajā periodā, savukārt grupas peļņa pieauga 3,9 reizes - līdz 104,259 miljoniem eiro, liecina Latvenergo sniegtā informācija biržai Nasdaq Riga.

Perevoščikovs: omikrona izplatība nav izsekojama © DIENA

Covid-19 testēšanas būtiskas mazināšanas iemesls nav līdzekļu trūkums, bet gan racionāls taupīgums, Guntaram Gūtem apgalvo Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Bērnu slimnīcas fonds sniedzis atbalstu 607 Ukrainas bēgļu bērniem un ģimenēm

Bērnu slimnīcas fonda (BSF) ziedojuma kampaņā Palīdzi celties līdz novembra vidum saziedoti vairāk nekā 240 000 eiro, kas nodrošinājuši 607 Ukrainas bēgļu bērniem un ģimenēm papildu atbalstu gan veselības aprūpei, gan psiholoģiskajai un sociālajai palīdzībai, aģentūrai LETA pavēstīja BSF Komunikācijas projektu vadītāja Linda Anna Dāldere.