Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

UR atteiksies no klātienes pakalpojumu sniegšanas

Ministru kabinets (MK) šodien atbalstīja Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātos grozījumus likumā "Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru", ar kuriem noteikts, ka Uzņēmumu reģistrs (UR) turpmāk atteiksies no klātienes pakalpojumu sniegšanas.

Miera nebūs arī pēc reformas novadu jaunajās robežās © DIENA(4)

Turpinās Administratīvi teritoriālās reformas likuma izskatīšana Saeimā 3. lasījumā, sēde turpināsies arī šodien, bet, kad visi priekšlikumi tiks izskatīti, prognozēt ir grūti. Vienlaikus ik pa brīdim kādā pašvaldībā notiek varas maiņa – pēdējie gadījumi ir Babītē, kur priekšsēdētāju Andreju Enci (LRA) gāza viņa saraksta biedrs Aivars Osītis, savukārt Talsos process vēl nav beidzies – Dainis Karols (LZS) ir atcelts, bet viņa vietā jauns mērs nav ievēlēts, un to nedarīs arī šīsdienas domes sēdē.

Ugunsgrēkā Pārgaujas novadā gājis bojā cilvēks

Ceturtdienas rītā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) steidzās uz izsaukumu Pārgaujas novadā, kur vienstāva mājā dega sadzīves mantas. Diemžēl ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kuru mediķiem neizdevās glābt, portālu Diena informēja VUGD.

Nebija mierā ar kompromisa variantu © DIENA(4)

Pārsteidzošs, emocionāls un, iespējams, pārsteidzīgs solis – tā Saeimas deputāta, par administratīvi teritoriālās reformas (ATR) virzību atbildīgās komisijas pārstāvja un dedzīga administratīvo reģionu aizstāvja Andra Kazinovska lēmumu pamest Jauno konservatīvo (JK) frakciju saka Dienas uzrunātie partijas biedri deputāti.

Ceturtdien dažviet līs

Ceturtdien Latvijā būs daļēji mākoņains laiks, Kurzemes piekrastē gaidāmas skaidras debesis, un vietām līs, prognozē sinoptiķi.