Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Covid-19 pacientu skaits slimnīcās sarucis līdz 627

Pagājušajā diennaktī Latvijā slimnīcās ievietoti 59 Covid-19 pacienti, no tām izrakstīti 96, līdz ar to kopējais slimnīcās esošo ar koronavīrusu sirgstošo cilvēku skaits sarucis līdz 627 cilvēkiem, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Pēdējo dienu iespējams laivot pa Amatu

Sestdien Gaujas pietekā Amatā ūdens līmenis vēl ir pietiekami augsts laivošanai, bet no svētdienas tas būs zemāks par sekmīgai laivošanai nepieciešamo minimumu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Rīta agrumā Kurzemi skārusi salna; dienas laikā nebūs siltāks par +12 grādiem

Sestdien plkst.6 gaisa temperatūra valstī bija no -0,5 grādiem Saldū līdz +4,7 grādiem Ventspils ostā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija. Sestdiena Latvijā būs priekšpēdējā vēsā diena pirms siltuma ierašanās - gaisa temperatūra nepakāpsies augstāk par +7..+12 grādiem, prognozē sinoptiķi.

NEPLP ierosinājusi pārkāpuma lietu Aizliegtajam paņēmienam saistībā ar pausto informāciju par vakcīnu efektivitāti

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) piektdien ierosinājusi administratīvā pārkāpuma lietu par Latvijas Televīzija (LTV) 29.marta raidījumu Aizliegtais paņēmiens, kurā tika veikts pētījums par imunitātes veidošanos gan pēc Covid-19 izslimošanas, gan pēc vakcinācijas ar Pfizer/Biontech un AstraZeneca vakcīnām, aģentūrai LETA atklāja padomē.

Vakcinācijas centros nākamnedēļ ieviesīs senioru stundu

No 10.maija vakcinācijas centros tiks ieviesta senioru stunda, kad no plkst.9 līdz 10 seniori varēs vakcinēties pēc "brīvās rindas" principa, bez iepriekšēja pieraksta, sociālajos tīklos pavēstījis veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).