Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Ar Covid-19 aktīvi slimojošo cilvēku skaits nokrities zem 100

Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 1105 Covid-19 testi, bet jauni saslimšanas gadījumi nav reģistrēti, savukārt, izārstējoties vairākiem cilvēkiem, ar Covid-19 aktīvi slimojošo skaits nokrities zem 100, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Šodien Latvijā pēcpusdienā vietām līs

Šodien Latvijā mainīgs mākoņu daudzums, pēcpusdienā vietām rietumu daļā lietus, iespējams, pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Kompensācijas sola drīzumā © DIENA

Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs Jevgēņijs Kalējs pēdējo nedēļu laikā publiskajā telpā vairākkārt nācis klajā ar pārmetumiem par neizpildītiem solījumiem valsts virzienā, norādot, ka pašvaldību slimnīcas vēl aizvien nav saņēmušas kompensāciju par piemaksām mediķiem, kuri ārkārtas apstākļos strādājuši Covid-19 izplatības seku novēršanā. Šonedēļ biedrības izplatītajā paziņojumā norādīts, ka līdz šim piemaksas par paveikto darbu no saviem līdzekļiem spējušas izmaksāt vien 53% pašvaldību slimnīcu.

Piektdiena gaidāma silta un sausa

Piektdien būs pārsvarā sauss laiks, bet gaiss iesils līdz 24 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.