Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Ziņas

Pēcpusdienā vietām īslaicīgi snigs

Pirmdienas rītā debesis virs Latvijas ir skaidras, liecina meteoroloģiskā informācija. Dienas laikā Latvijā spīdēs saule, no valsts ziemeļrietumiem to brīžiem aizklās mākoņi, prognozē sinoptiķi.

Moraveckis: Minskas režīms migrantus no Polijas robežas transportējis uz sadales centru nosūtīšanai uz Baltijas valstu robežām(7)

Baltkrievijas diktatora Aleksandra Lukašenko režīms svētdien ir transportējis nelegālos migrantus no Polijas robežas uz sadales centru, lai tālāk tos nosūtītu uz Baltijas valstu robežām, preses konferencē pēc tikšanās ar Latvijas Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) svētdien Rīgā žurnālistiem paziņoja Polijas premjers Mateušs Moraveckis.

Rīgas brīvostas pārvaldei piešķir prestižo Energy Globe Award apbalvojumu

Rīgas brīvostas pārvaldei piešķirts starptautisks apbalvojums par inovatīvu risinājumu vides aizsardzībā - Energy Globe National Award 2021. To par ilgtspējīgu tehnoloģiju izmantošanu Krievu salas infrastruktūras projekta realizēšanā šonedēļ austriešu fonda Energy Globe International vārdā Rīgas brīvostas vadībai svinīgi pasniedza Austrijas vēstniecības komercpadomniece Dr. Ingrid Valentini-Wanka.