Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Tuvākajās dienās gaidāmi mainīgi laikapstākļi

Tuvākajās piecās dienās Latvijā ciklonu ietekmē brīžiem plosīsies vējš un stipri līs, kā arī svārstīsies gaisa temperatūra, pēc tam anticiklons var atnest sausāku laiku, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Parāda dzelteno kartīti © DIENA(10)

"Katrā ministres pieteiktajā diskusijā kā īlens, maigi sakot, no maisa spraucas laukā ministres nesapratne par nozares vajadzībām, vienpersoniska taisnības apziņa, nicinājums un necieņa pret Latvijas izglītības saimi, kurai, kā teikt, ir jāierāda īstā vieta," koncentrēti par to, kāpēc būtu jāatbalsta neuzticības izteikšana izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai (JKP), Saeimas debatēs ceturtdien sacīja opozīcijas pārstāve Evija Papule (Saskaņa).

Jābūt motivācijai kļūt par skolotāju © DIENA(2)

No šī gada novembra līdz nākamā gada februārim interesenti ir aicināti pieteikties jaunajai viengadīgajai pedagoģijas studiju programmai, kuras pamatā ir darba vidē orientētas studijas. Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) skatījumā viengadīgā programma skolotāja kvalifikācijas iegūšanai sekmēs talantīgu un motivētu jaunu pedagogu ienākšanu skolās, būt elastīgākiem, ātrāk reaģēt un pielāgoties darba tirgus prasībām.

Liepājas pilsētas pašvaldība plāno apstiprināt budžeta grozījumus miljonu apmērā

Šodien Liepājas pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē tika skatīts jautājums par Liepājas 2019.gada budžeta grozījumiem 9,15 miljonu eiro apmērā, lai sadalītu piešķirtās valsts mērķdotācijas izglītības iestādēm, nodrošinātu finansējumu Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzfinansēto projektu īstenošanai un segtu finansējumu prioritāriem pasākumiem un projektiem, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Par 16 noziegumu izdarīšanu kiberpedofilam piespriež sešus gadus aiz restēm

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi sešus gadus un desmit mēnešus ilgu cietumsodu kādam jaunam vīrietim, kurš apsūdzēts par to, ka, slēpjoties aiz viltus sociālo tīklu profiliem, viņš panācis nepilngadīgu meiteņu atkailināšanos un kailfoto nosūtīšanu, noskaidroja aģentūra LETA.

Lidostas vainas dēļ radītos zaudējumus kompensēs(8)

Pasažieriem, kas ieradušies lidostā Rīga divas stundas pirms lidojuma un lidostas vainas dēļ to nokavē, lidosta kompensē tiešos radušos zaudējumus, aģentūru LETA informēja starptautiskās lidostas Rīga pārstāvis Edgars Vilcāns.

Piektdien laiks kļūs vēsāks

Piektdien daudzviet Latvijā īslaicīgi līs, pēcpusdienā un vakarā valsti šķērsos plaša lietus zona, prognozē sinoptiķi.