Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

Plāno veidot vienotu "virtuālās klases" platformu

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kopā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) plāno veidot vienotu "virtuālās klases" platformu , kas novērstu to, ka mācību process notiek ļoti daudz dažādās platformās, preses konferencē atklāja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Vēlas algas pieaugumu jau šogad © DIENA

Ja vispārējās, profesionālās un pirmsskolas izglītības pedagogi var būt droši, ka no šā gada 1. septembra viņu algas pieaugs un samaksa par zemāko likmi kāps līdz 790 eiro, tad augstskolu un koledžu mācībspēkiem tādas pārliecības nav. Algas palielinājums viņiem gan tika solīts, turklāt jau no 2020. gada 1. janvāra, taču nu termiņš pārcelts uz 2021. gada 1. janvāri.

Nākamnedēļ gaidāma liela tveice

Šīs nedēļas nogalē visā Latvijā palaikam gaidāms lietus, nākamnedēļ būs 30 grādu tveice, vēsta pašreizējā Global Forecast System (GFS) prognoze.

Karantīna joprojām obligāti jāievēro atbraucējiem no septiņām valstīm © DIENA(3)

No šodienas ieceļotājiem, kas Latvijā ierodas no vairuma Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstu, vairs nebūs 14 dienas jāpavada pašizolācijā, nolēma valdība. Taču pagaidām Latvijas radus apciemot bez divu nedēļu karantīnas vēl nevarēs Lielbritānijā strādājošie. Atbraucējiem no šīs valsts, kā arī Zviedrijas, Portugāles, Beļģijas, Maltas, Īrijas un Spānijas, iebraucot Latvijā, vēl joprojām būs jāievēro 14 dienu ilga pašizolācija.

Pilnā sastāvā ievēlēta Tiesnešu ētikas komisija(3)

Tiesnešu neklātienes konferences otrajā vēlēšanu kārtā otrdien par Tiesnešu ētikas komisijas locekli no rajonu (pilsētu) tiesu tiesnešu izvirzītajiem kandidātiem ievēlēta Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas priekšsēdētāja vietniece Anda Kraukle, informē Tiesu administrācija.