Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Pārāk bīstami ir nevakcinēties pret Covid-19 © DIENA(2)

Koronavīrusa Covid-19 izraisītā infekcijas slimība ir pārāk bīstama, lai baidītos no potēm, kas pasargā no smagas saslimšanas un pat nāves, žurnālistiem vakar uzsvēra Rīgas Stradiņa universitātes Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras vadītāja profesore Juta Kroiča un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārsts Kārlis Rācenis. Katram ir dota izvēles iespēja, bet jautājums, kam cilvēks uzticas – ekspertiem savā jomā vai jebkuram dzirdētam faktam.

Iznomā par sviestmaizi © DIENA

Pamatīgas galvassāpes Aizsardzības ministrijai (AM) radījis īpašums Rīgā, Krustabaznīcas ielā 11, ko pirms vairāk nekā 20 gadiem Nacionālo bruņoto spēku (NBS) štāba bataljons iznomāja bijušā Privatizācijas aģentūras vadītāja Jāņa Nagļa uzņēmumam Arsan.

Dzēšanas darbu laikā aizdegusies VUGD autocisterna

Šī gada 9.aprīlī Gulbenes novada, Daukstu pagastā ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā, atgriežoties no ūdens uzpildes, aizdegās ugunsdzēsības autocisternas ZIL 131 motortelpa 1 kvadrātmetra platībā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Dziesmu svētki šaubu ēnā © DIENA(3)

Šobrīd vēl nav skaidras atbildes – būs vai nebūs skolēnu dziesmu svētki. Tāpat nav zināms, vai gadījumā, ja tie būs, – kurā no rīkotāju piedāvātajiem variantiem.