Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem(1)

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic sākusi piedāvāt jaunus biļešu veidus - pasažieri tagad var izvēlēties starp Green, Green Plus, Green Classic vai Biznesa klases biļetēm, portālu Diena.lv informē lidsabiedrības pārstāve Alise Briede.

Aizvien piesardzīgi, bet brīvāk © DIENA(9)

Pateicoties Latvijas labajiem rādītājiem cīņā ar Covid-19, no trešdienas sabiedriskā transporta pasažieriem brauciena laikā vairs nav obligāti jāizmanto mutes un sejas aizsegi. Šāda prasība bija spēkā vairāk nekā pusotru mēnesi, kopš 12. maija, un tā bija obligāta arī pēc tam, kad 9. jūnijā beidzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Tomēr, palielinoties arī gaisa temperatūrai, bija novērojams, ka maskas sabiedriskā transporta pasažieri izmanto aizvien retāk. Turklāt par to vairs nevarēja arī piemērot sodu, kā tas bija ārkārtējās situācijas laikā.

Nomierina drukāto presi © DIENA

Drukātās preses abonenti var būt mierīgi, ka nākamgad preses piegāžu izmaksu dēļ abonēšanas cenas nepieaugs. Tāpat preses izdevējiem ir iedota drošības un stabilitātes izjūta par nākamo un turpmākajiem gadiem. Tā par vakardienas valdības lēmumu, kas nosaka abonētās preses izdevumu piegādes nodrošināšanas kārtību, teic Latvijas Preses izdevēju asociācijas izpilddirektors Guntars Līcis.

Brīdina par lietus izraisītu ūdens līmeņa paaugstināšanos upēs

Tuvākajās dienās ūdens līmenis Latvijas upēs nokrišņu ietekmē paaugstināsies ar intensitāti līdz 25 centimetriem (cm) diennaktī, vietām straujāk, bet ūdens temperatūra upēs pakāpeniski pazemināsies, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).

Latvijā aizliedz Kremļa propagandas kanālu RT(36)

Ievērojot Eiropas Savienības (ES) Padomes noteiktās sankcijas, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi aizliegt Latvijā izplatīt septiņas RT, kas iepriekš bija zināms kā Russia Today, grupas programmas, mudinot tā rīkoties arī citām Eiropas Savienības (ES) valstīm.

Sejas aizsargmaskas turpmāk sabiedriskajā transportā nebūs obligātas(1)

No trešdienas, 1.jūlija, sejas aizsargmaskas sabiedriskajā transportā nebūs obligātas, savukārt no augusta āra pasākumos varēs pulcēties līdz 3000 cilvēkiem nevis 1000, kā bija noteikts iepriekš, paredz otrdien Ministru kabineta akceptētie grozījumi noteikumos Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.