Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Latvija saņēmusi 79 560 Pfizer/BioNTech vakcīnu devas

Pirmdien Latvijā saņemtas 79 560 Pfizer/BioNTech vakcīnu pret Covid-19 devas, kas ir līdz šim lielākā šī ražotāja vakcīnu piegāde Latvijā, informēja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Pieejami vairāk nekā 21 700 brīvie vakcinācijas pierakstu laiki

No pirmdienas vietnē manavakcina.lv jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā virs 18 gadiem var izvēlēties sev tuvāko un ērtāko vakcinācijas pret Covid-19 vietu un pieraksta laiku, un pašlaik ir pieejami vairāk nekā 21 700 brīvie vakcinācijas pierakstu laiki, informēja Veselības ministrija (VM).

Svētdien reģistrēti 23 kūlas ugunsgrēki

Svētdien Latvijā reģistrēti 23 pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēki, un citās ugunsnelaimēs Latvijā cietuši divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Levits dosies darba vizītē uz Poliju(3)

Valsts prezidents Egils Levits pirmdien darba vizītē apmeklēs Poliju, lai piedalītos atceres pasākumos par godu 3.maija konstitūcijas pieņemšanas 230.gadadienai, informēja Valsts prezidenta kanceleja.

Stiprākais vējš pirmdien gaidāms Rīgā

Pirmdien daudzviet Latvijā ziemeļu, ziemeļrietumu vēja ātrums brāzmās sasniegs 15-20 metru sekundē, vēl nedaudz stiprāks vējš gaidāms Rīgā un vietām citviet jūras līča piekrastē, brīdina sinoptiķi.

Latvijā – lielākās algas IT jomā © DIENA

IT industrija Baltijas valstīs strauji attīstās, un šī nozare ir viena no tām, kura pandēmijas laikā cietusi vismazāk. Tomēr, neskatoties uz augsto atalgojumu un uzņēmumu sīvo konkurenci par labākajiem darbiniekiem, Baltijas valstu izglītības iestādēs sagatavoto jauno speciālistu skaits pieaug negribīgi, liecina Igaunijas uzņēmuma RIA.com Marketplaces apkopotā informācija. Jau šobrīd IT nozarē Baltijā tiek nodarbināts liels skaits viesstrādnieku no citām tuvējām valstīm, piemēram, Baltkrievijas un Ukrainas.