Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki varētu notikt lokāli reģionos(4)

Lēmums par XII Latvija skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisi tiks pieņemts aprīļa beigās, lai gan viens no iespējamiem variantiem to norisei ir, ka tos varētu rīkot lokāli reģionos un dalība būs pēc brīvprātības principa, šorīt intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes sacīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Ekonomikas ministrs nākamnedēļ aicinās valdību lemt par visu veikalu atvēršanu(4)

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (Par cilvēcīgu Latviju) otrdien, 23.februārī, Ministra kabineta un Krīzes vadības kopsēdē rosinās paplašināt pašreiz noteikto pāreju tirdzniecības vietu atvēršanai, piedāvājot drošas tirdzniecības modeli attiecināt uz visām tirdzniecības vietām un pilnībā atteikties no preču sarakstiem, aģentūrai LETA pavēstīja ekonomikas ministrijā.

Mācības klātienē: dubls nr. 2 © DIENA(7)

No pirmdienas, 22. februāra, klātienes mācības varētu atsākt 50 skolu 1.–4. klašu skolēni no 20 pašvaldībām, kurās saslimstības rādītāji ir zemāki par 200 uz 100 000 iedzīvotāju. Valdība vienojās, ka noteicošais būs ne tikai konkrēti skaitļi, bet arī to pieauguma temps. Ja divu nedēļu laikā pašvaldībā saslimušo skaits pieaugs nedaudz virs 200, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) izlems – atļaut vai neatļaut klātienes mācības.

Daļa nozaru atsāks darbu © DIENA(1)

Pēc garām diskusijām valdība konceptuāli lēma, ka no 1. marta pakalpojumus atsāks sniegt tie frizieri, manikīri un pedikīri, kas ir reģistrējušies Veselības inspekcijas reģistrā. Galīgais lēmums par to tiks pieņemts nākamās otrdienas valdības sēdē.

Jaunas iespējas Latvijas kokmateriālu eksportam uz ASV

Februāra sākumā Rīgas ostas uzņēmumā KS Terminal tika uzkrauts iespaidīga izmēra kuģis ar Latvijas kokapstrādes eksporta produkciju uz ASV. 200 metru garais balkeris Kambos no Rīgas devās ceļā uz Hjūstonas ostu ASV ar 20000 m3 OSB kokskaidu plātnēm, kas tapušas uzņēmuma Kronospan Latvijas ražotnē.