Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Jezga par un ap vēlēšanu paziņojumiem © DIENA(42)

Salīdzinot ar iepriekšējām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, iedzīvotāju sūdzību skaits par nesaņemtiem vēlēšanu paziņojumiem ir pieaudzis, apliecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pārstāve Līva Laizāne. Pārmetumus Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) veltījis arī premjers Krišjānis Kariņš (JV).

Albānijas aizsardzības ministre apmeklējusi sprādzienā cietušo karavīru

Latvijā otrdien uzturējās Albānijas aizsardzības ministre Olta Džačka, lai apmeklētu sprādzienā Ādažu poligonā cietušo Albānijas karavīru, kā arī sniegtu atbalstu karavīriem, kuri negadījumā zaudējuši dienesta biedru, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Policija meklē bezvēsts pazudušo Regīnu Flūreri(3)

Valsts policija (VP) meklē 1954. gadā dzimušo Regīnu Flūreri, kura dzīvo Vācijā, Untermunkheimā. Pēdējo reizi sieviete ar radiniekiem sazinājās janvārī un paskaidroja, ka atrodas Štutgartē, taču šobrīd viņas atrašanās vieta nav zināma.

NEPLP maina padomes locekļu atbildības jomas

Trešdien, 8. maijā, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sēdē tika pieņemts lēmums par padomes locekļu pienākumu sadali, ņemot vērā NEPLP locekļu skaita maiņu.

Bordāns rosinās Ķezberes atstādināšanu(21)

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) rosinās meklēt veidus, kā no amata atstādināt Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāju Daci Ķezberi, trešdien žurnālistiem paziņoja Bordāns.

No 15.maija zvani uz Eiropas valstīm kļūs lētāki(1)

No 15.maija stājas spēkā mazumtirdzniecības tarifi starptautiskajiem zvaniem uz Eiropas Ekonomisko zonu (EEZ), līdz ar to, zvanot uz Eiropu, operators drīkstēs piemērot lietotājam ne vairāk kā 0,19 eiro par zvana minūti un 0,06 eiro par īsziņu, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu un regulēšanas komisijas (SPRK) pārstāve Baiba Jakobsone.

Ceturtdien notiks globāla akcija tīrākas planētas un depozīta sistēmas atbalstam(4)

Ceturtdien, 9. maijā visā pasaulē notiks globāla akcija tīrākas planētas un depozīta sistēmas atbalstam. Akcija notiks visos piecos kontinentos, tajā piedalīsies vides aktīvisti no 25 valstīm. Plkst. 9 no rīta pēc vietējā laika vietā, kas nozīmīga vietējai sabiedrībai, ar drona palīdzību tiks fiksēts aktīvistu izveidots liels uzraksts Tīra planēta (Clean Planet). Latvijā akciju organizē biedrība Zaļā brīvība.

Sākusies pieteikšanās bērnu vasaras nometnēm Dzelzceļa muzejā un LNB

Tuvojoties vasaras brīvlaikam, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs un Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina vecākus laikus pieteikt savas atvases uz divām vasaras dienas nometnēm - Ceļā ar Ziemeļu ekspresi un 5 dienās līdz pasaules malai. Nometnes būs kā ceļojums dzelzceļa, grāmatu un radošās iztēles pasaulē, portālu Diena.lv informēja organizatoru pārstāvji.