Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Pirmdiena, 28. novembris
Rita, Olita, Vita

Ziņas

Skolēni internetā izsmej cits citu un pedagogus – kā rīkoties skolām?

Aizvadītā mēneša laikā Drossinternets.lv ziņojumu līnijā ir strauji pieaudzis ziņojumu skaits par skolotāju apcelšanu virtuālajā vidē. Jaunieši mēdz veidot skolu kontus Instagram, kur ievieto mēmes, jokus un, diemžēl, arī privātu un aizskarošu informāciju gan par skolas biedriem, gan arī par skolotājiem.

TIEŠRAIDE: Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt

Skaties lielāko uzņēmējdarbības konferenci Latvijā #UzdrīkstiesUzvarēt tiešraidē. Konferencē ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem par drosmi un izdošanos biznesā un profesionālajā darbībā dalīsies spilgtākie Latvijas uzņēmēji un mākslinieki. Konference notiks 16. novembrī, klātienē starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, pulcējot 6000 drosmīgākos un uzņēmīgākos jauniešus no visas Latvijas.

SM piešķir 7,959 miljonus eiro kompensācijām LDz

Valdība otrdien atbalstīja līdzekļu piešķiršanu Satiksmes ministrijai (SM) 7,959 miljonu eiro apmērā, lai nodrošinātu normatīvajos aktos noteikto izdevumu kompensēšanu VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) par valsts publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras uzturēšanu un tās izmantošanu dzelzceļa pasažieru pārvadājumiem.

Otrdien nedaudz līs, piekrastē pastiprināsies vējš

Otrdienas rītā Latvijā ir apmākušās debesis, vietām saglabājas migla un vietām nedaudz līst, liecina meteoroloģiskā informācija. Dienas laikā Latvijā būs pārsvarā mākoņains laiks un valsts lielākajā daļā brīžiem nedaudz līs, prognozē sinoptiķi.

Otrdien Latvijā gaidāms neliels lietus

Otrdien Latvijas lielākajā daļā brīžiem nedaudz līs, vairāk nokrišņu būs valsts austrumos, kur iespējams arī slapjš sniegs, prognozē sinoptiķi.

Kopš vasaras Latvijā demontēti vairāk nekā 120 okupācijas režīmu slavinoši objekti

Pēc Latvijas pašvaldību sniegtās informācijas noteiktajā termiņā - līdz 15.novembrim - demontēti visi 69 Ministru kabineta (MK) noteikumos Latvijas Republikas teritorijā esošo demontējamo padomju un nacistisko režīmu slavinošo objektu saraksts iekļautie objekti, kā arī pašvaldības pēc pašu iniciatīvas nojaukušas vēl teju tikpat daudz objektu, informēja Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.