Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Ziņas

Latviju skārušas stiprākās un plašākās lietusgāzes kopš pagājušā gada; arī piektdien mākoņains

Aizvadītajā naktī daudzviet Latvijas austrumu un centrālajā daļā bija spēcīgas pērkona lietusgāzes, un kopš ceturtdienas rīta nokrišņu daudzums vairākās novērojumu stacijās pārsniedzis 30 milimetru, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija. Piektdien Latvijā pārsvarā gaidāms mākoņains laiks, vietām līs un iespējams pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.

VID novērš kukuļošanas mēģinājumu dienestā(4)

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvalde, kriminālprocesa laikā veicot apjomīgas speciālās izmeklēšanas darbības, šonedēļ aizturēja organizētu personu grupu, kas pieprasīja kukuli 65 000 eiro apmērā ar mērķi to nodot VID amatpersonai, aģentūru LETA informēja VID.

Saeima pieņem likumu Brīvības pieminekļa un Rīgas Brāļu kapu atbalstam

Lai noteiktu Brīvības pieminekļa un Rīgas Brāļu kapu uzturēšanas, izmantošanas, apsaimniekošanas un finansēšanas kārtību un citus ar to saistītos jautājumus, kā arī uzvedības noteikumus attiecīgajās teritorijās, Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma jaunu likumu, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Līgatnes dabas takās pirmo reizi izšķīlies meža pūču mazulis

Pirmo reizi Līgatnes dabas taku 45 gadu pastāvēšanas vēsturē ģimenes papildinājumu sagaidījušas meža pūces – par jaunajiem vecākiem šopavasar kļuva Aktrise un pūču paps Rūķītis, kuru būrītī izšķīlies mazs pūčulēns, portālu Diena.lv informēja Dabas aizsardzības pārvaldes Komunikācijas speciāliste Maija Rēna.

Uz Latvijas autoceļiem par bīstamām atzītas 48 vietas(3)

VAS Latvijas valsts ceļi (LVC) valsts galveno autoceļu bīstamo posmu un krustojumu jeb "melno punktu" jaunākajā kartē, par bīstamām atzītas 48 vietas, kas ir divas reizes mazāk nekā iepriekšējā periodā, ceturtdien žurnālistiem pastāstīja LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Palielina sodus par priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem(1)

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā, papildinot to ar regulējumu par administratīvo atbildību šajā jomā un palielinot naudas sodus par priekšvēlēšanu aģitācijas kārtības pārkāpšanu vai priekšvēlēšanu aģitācijai noteikto ierobežojumu neievērošanu.

Aizbrauca mīlestības dēļ. Atgriezās ar mīlestību © DIENA(23)

Ar Baibu Bārdu tiekamies maija nogalē Cēsīs, pilsētas centrā – Rīgas ielā. Veikali durvis jau vēruši, bet siltā pēcpusdiena tā vien vilina iegriezties, pasēdēt kādā kafejnīcā... Mazliet jāpaciešas, jūnija sākumā vērsimies vaļā, saka Baiba – viņa ir autentiskas itāļu mājas virtuves kafejnīcas (Trattoria Caffetteria Italiana) Bekko saimniece.

Jūrmalā 11 publiskās vietās pieejams bezmaksas WiFi

No jūnija Jūrmalā iedzīvotājiem un pilsētas viesiem pieejams bezmaksas bezvadu interneta (WiFi) pieslēgums 11 publiskās vietās, portālu Diena.lv informēja Jūrmalas pilsētas domes pārstāve Zanda Krastiņa.