Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Mūžībā devies Egons Ziedonis Mauriņš

.. Es sev paņemšu līdz vien baltu ceriņa zaru...

29. janvārī 94 gadu vecumā mūžībā aizgājis ilggadējais Rīgas 4.vidusskolas (Rīgas Angļu ģimnāzijas) un Rīgas 64.vidusskolas direktors Egons Ziedonis Mauriņš.

Izvadīšana Limbažu Jūras ielas kapos otrdien, 4. februārī, plkst. 12.00.

Meitas – Ilona un Lauma ar ģimenēm

VID: Pēc Brexit līdz šī gada beigām muitas jomā izmaiņu nebūs

Naktī uz 1. februāri Lielbritānija izstājas no Eiropas Savienības (ES), un tas nozīmē, ka tā vairs nebūs ES dalībvalsts, taču līdz pat šī gada 31. decembrim būs spēkā pārejas periods un muitas jomā nekādu izmaiņu nebūs ne privātpersonām, kuras ceļo no Lielbritānijas uz Latviju vai kuras saņem sūtījumus no Lielbritānijas, ne uzņēmumiem, kuriem ir tirdzniecības partneri Lielbritānijā, portālu Diena.lv informē Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

Valsts policija: "Neredzamie gājēji" arī šogad ir problēma(5)

Pagājušajā diennaktī Vidzemē ceļu satiksmes negadījumos cietuši trīs gājēji, vismaz divi no kuriem notriekti, jo gāja pa ceļu bez atstarotājiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

LU zinātnieki izstrādā jaunu metodi atkritumu apsaimniekošanai

Latvijas Universitātes (LU) pētnieki izveidojuši eksperimentālu iekārtu, kas no plastmasas, koksnes, papīra un dažādas biomasas maisījuma spēj iegūt sintēzes gāzi, kas kalpo gan kā noderīgs kurināmais, gan kā ķīmiskās rūpniecības izejviela, informēja universitātes pārstāvis Raivo Damkevics.

Ir pienācis laiks būt drosmīgai! © DIENA(12)

"Man ir pārliecība, ka man ir pietiekami daudz prasmju, esmu gudra un spējīga, un varu atkal mācīties apgūt ko jaunu," par dzīves un biznesa iespējām, atgriezusies Latvijā no Anglijas, saka Nelda Blūma.

Rīgas budžeta maks joprojām vaļā © DIENA(1)

Lai arī Rīgas dome (RD) Oļega Burova (GKR) vadībā paspējusi izziņot, cik šā gada pašvaldības budžeta projekts ir labs un sociāli orientēts, tas joprojām nav apstiprināts. Arī iespēja, ka tas tiks pieņemts vēl šī sasaukuma laikā, kļūst aizvien mazāk ticama. Saskaņa turpina uzstāt uz Burova nomaiņu un, kamēr tas nav noticis, sola nepiedalīties nevienā komiteju sēdē, kur tiek skatīts budžeta projekts. Sagatavoto budžeta projektu negrasās atbalstīt arī opozicionāri, atgādinot, ka nemaz nav piedalījušies tā izstrādē.