Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Vēsture Dienā: Nacionālā katastrofa © DIENA

"Kautri jāatkārto, ka plūdi Latvijā ir dabiska parādība," – liela plūdiem veltīta raksta Labi, ka mums pavasaros ir Gaiziņš nobeigumā 1996. gada 30. marta SestDienā atgādināja raksta autori Māra Grīnberga un Egīls Zirnis.

Stacionēto Covid-19 pacientu skaits palielinājies līdz 649

Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoti 63 Covid-19 pacienti, tostarp viens pārvests, bet kopējais stacionāros esošais ar koronavīrusa izraisīto slimību sirgstošo pacientu skaits palielinājies no 602 ceturtdien līdz 649 piektdien, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.

Vakcinācijai pret Covid-19 atver vēl divas prioritārās grupas

Sestdien vakcināciju pret Covid-19 varēs sākt vēl divām prioritārajām iedzīvotāju grupām - potēties tiks aicinātas personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar hroniski slimiem bērniem un bērniem ar zemu imunitāti, kā arī personas, kuras mājās aprūpē smagi slimas personas, informēja Veselības ministrijā.

Arī nākamnedēļ gaidāms vēss laiks

Nākamnedēļ laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, palaikam gaidāms lietus un sniegs, gaisa temperatūra darba nedēļā ievērojami nemainīsies, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.