Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Stacionēto Covid-19 pacientu skaits pieaudzis līdz 728

Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietots 51 Covid-19 pacients, tostarp viens pārvests, līdz ar to kopējais stacionāros esošo ar koronavīrusu sirgstošo pacientu skaits pieaudzis no 698 sestdien līdz 728 svētdien, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.

Pedagogu pacietības mērs izsīkst © DIENA(1)

Šobrīd pedagogu vārdu krājumā arvien biežāk izskan ''pārslodze'' un ''dubultslodze''. Aptuveni puse skolotāju jūtas pārguruši un profesionāli izdeguši, tikpat daudzi vēlas pamest šo profesiju tuvāko piecu gadu laikā, un nav īpašas atšķirības starp tiem, kuri skolā nostrādājuši dažus gadus vai virs 30 gadiem.

Svētdien ugunsgrēkos izglābti septiņi cilvēki

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 26. marta plkst. 6.30 līdz 29.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 295 izsaukumus – 194 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā sešu meža ugunsgrēku dzēšanu, 60 uz glābšanas darbiem, bet 41 izsaukumi bija maldinājumi. Ugunsnelaimēs izglābti septiņi cilvēki.

Pirmdien daudzviet gaidāms neliels lietus

Pirmdien Latvijā būs apmācies laiks, vien valsts austrumos vēl uzspīdēs saule, un daudzviet gaidāms neliels lietus, vietām līs mēreni, prognozē sinoptiķi.

Latvijā reģistrēti 324 jauni Covid-19 gadījumi

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 324 jauni Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par sešu saslimušo personu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.