Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Latvija pagarina sadarbības līgumu ar Pasaules Veselības organizāciju(7)

Piektdien, 12. jūnijā, veselības ministre Ilze Viņķele (AP) un Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas Reģionālā biroja direktors Hanss Klūge parakstīja divgades sadarbības līgumu, kura mērķis ir turpināt līdzšinējo sadarbību ar PVO Eiropas Reģionālo biroju un noteikt sadarbības prioritātes veselības jomā nākamajam periodam, 2020.-2021. gadam, portālu Diena informēja ministrijā.

Novum Riga Ģenerālprokuratūrā pārsūdz FID lēmumu iesaldēt fonda līdzekļus(2)

Labdarības fonds Novum Riga Charitable Foundation (Novum Riga) Ģenerālprokuratūrā iesniedzis sūdzību par Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) rīkojumiem, ar kuriem tika iesaldēti visi fonda līdzekļi. Sūdzība prokuratūrā iesniegta 10. jūnijā, un tajā lūgts FID rīkojumus pārskatīt, Dienai apliecināja Novum Riga pārstāvji.

RSU izlaidumi notiks klātienē, taču radi un draugi ierasties nevarēs

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) tomēr organizēs vasaras izlaidumus klātienē, ņemot vērā, ka Ministru kabinets pieņēma lēmumu atcelt ārkārtējo situāciju Latvijā, kā arī apstiprināja vairākus pulcēšanās atvieglojumus, taču radi un draugi uz to nevarēs ierasties, liecina paziņojums RSU mājaslapā.

Āboliņš: Likuma grozījumiem jākļūst par pagrieziena punktu cīņā ar Krievijas propagandu(54)

Saeima, pieņemot grozījumus elektronisko plašsaziņas likumā, ir būtiski paplašinājusi Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) pilnvaras cīņā ar Latvijai naidīgu mediju saturu, atvieglojot iespējas anulēt retranslācijas atļaujas, kā arī noskaidrot televīzijas un radio programmu patieso labumu guvējus, paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem pauž NEPLP.