Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Bērnu nometnē konstatēts Covid-19 perēklis

Pirmo reizi bērnu nometnē konstatēts Covid-19 perēklis, kura dēļ otrdien sākta epidemioloģiskā izmeklēšana, valdības sēdē pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologs Jurijs Perevoščikovs.

Tiesa: Lembergs bija apzināti kavējis tiesas procesu un izsekojis prokuroru(3)

Ventspils mērs Aivars Lembergs, kuru pirmās instances tiesa februārī notiesāja par kukuļošanu, tiesas procesa laikā esot organizējis lietas prokurora izsekošanu, kā arī apzināti kavējis tiesas procesu, lai izvairītos no kriminālatbildības, Tiesu administrācijas publicētajā video skaidro lietas tiesnese Irīna Jansone.

Lidostā Rīga optimizēts Covid-19 testēšanas process

Stājoties spēkā jaunajai ceļošanas kārtībai, kas ļauj pasažieriem pēc ieceļošanas nodotā Covid-19 testa rezultātu sagaidīt pašizolācijas vietā, lidostā Rīga optimizēts Covid-19 testēšanas process, informēja lidostas pārstāvji.

Ūdens peldvietās jūnijam neraksturīgi silts

Upēs un ezeros, kā arī Vidzemes piekrastē un atklātā jūrā Kurzemes rietumkrastā ūdens ir jūnijam neraksturīgi silts, savukārt Rīgas līča rietumu piekrastē ūdens kļuvis auksts, liecina dati no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un satelītiem.