Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

ZM: Ir signāli par EK naudu sausuma radīto zaudējumu segšanai

Ir neformāli signāli, ka Eiropas Komisija (EK) varētu piešķirt atbalstu šīs vasaras ilgstošā sausuma dēļ zaudējumus cietušajiem Latvijas lauksaimniekiem, trešdien Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) pārstāvju ikmēneša sapulcē sacīja Zemkopības ministrijas (ZM) valsts sekretāre Dace Lucaua.

KNAB nesaskata bijušā VUGD Ķeipenes posteņa komandiera pārkāpumus, depo izveidojot medību klubu(3)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav saskatījis pārkāpumus bijušā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ( VUGD) Ķeipenes posteņa komandiera Jura Piņņa darbībās, ugunsdzēsības depo izveidojot medību klubu, šodien atklājās Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē, kurā tika analizēta Valsts kontroles (VK) veiktā revīzija par šo gadījumu.

Pulcējot vadošās tehnoloģiju kompānijas, Rīga kļūs par 5G tīkla galvaspilsētu

5G ir šobrīd jaunākā mobilo sakaru paaudze, kas rada pilnīgi jaunas iespējas ikvienā nozarē un sektorā. Tehnoloģija pavērs pilnīgi jaunas iespējas – gan 5G infrastruktūras ražotājiem, gan mobilo telefonu operatoriem, gan arī uzņēmējiem un ikdienas lietotājiem. Nākošnedēļ Rīgā norisināsies starptautiskais Baltijas jūras reģiona 5G ekosistēmas forums 5G Techritory, kas vienuviet pulcēs pasaules vadošās tehnoloģiju kompānijas un Eiropas politikas veidotājus kopīgās diskusijās par 5G tīkla nākotnes potenciālu, portālam Diena.lv pavēstīja foruma rīkotāji.

Latviju atzīst par ES līderi cīņā pret Krievijas dezinformācijas kampaņām(29)

Starptautiskajā reitingā Latvija atzīta par līderi Eiropas Savienībā cīņā pret Krievijas centieniem iejaukties iekšpolitikā un Krievijas izvērstajām dezinformācijas kampaņām. Latvijas spējas pretoties prokrieviskajām aktivitātēm tiek sauktas par piemēru citām valstīm. Šāds vērtējums, kā šovakar vēstīja raidījums LNT Ziņas, atrodams Čehijā bāzētās nevalstiskās organizācijas, politiskās domnīcas European Values programmas Kremlin Watch izveidotajā reitingā.