Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

Praksēs laukos stabils interneta pieslēgums ir problēma © DIENA

Labs interneta pieslēgums ārstniecības iestādēm ir obligāta prasība. Ja ģimenes ārstam nebūs iespējas izrakstīt, piemēram, elektronisko darbnespējas lapu, viņa prakse nevarēs veiksmīgi darboties. Vienlaikus stabils interneta pieslēgums laukos vietām ir tikai ciemiņš. Tāpat ārstiem aizvien ir grūtības darbā ar e-veselību gan pašas sistēmas, gan, iespējams, nepietiekamo prasmju dēļ. Turpinot rakstu sēriju Dienas projekta Nepieslēgtie ietvaros, šoreiz pievēršamies ārstniecības iestādēm, īpaši ģimenes ārstu praksēm lauku reģionos.

KNAB priekšnieks neizpratnē par vairāku vecu lietu neizmeklēšanu līdz galam(3)

Inventarizējot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) savulaik veiktās operatīvās darbības, iestādes vadītājam Jēkabam Straumem radusies neizpratne par to, kāpēc, iegūstot pierādījumus vai indikācijas par tālākām nepieciešamām darbībām, pagātnē no biroja darbinieku puses bieži vien nav sekojusi atbilstoša reakcija.

Rimšēviča "maigā vara" © DIENA(11)

Trīs gadus pirms problēmām, ar ko pašlaik saskaras uz nerezidentiem orientētās Latvijas komercbankas, Ilmāra Rimšēviča vadītā Latvijas Banka tām faktiski uzspiedusi dārga līguma slēgšanu ar lobistu firmu, kurai bijušas apšaubāmas iespējas kārtot briestošos problēmjautājumus ar ASV, liecina Dienas rīcībā nonākusi sarakste un dažādi dokumenti.

Ceturtdiena būs mazāk karsta

Ceturtdien Latvijā būs liels mākoņu daudzums, līdz ar to saule nespēs sakarsēt gaisu tik ļoti kā iepriekšējās dienās, prognozē sinoptiķi