Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziņas

Rīgas reģionā šodien pieaudzis avāriju skaits

Rīgas reģionā šodien nedaudz pieaudzis satiksmes negadījumu skaits, taču patlaban nevar apgalvot vai tam ir saistība ar Augusta Deglava ielas pārvada slēgšanu, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā. Rīgas reģionā līdz plkst.19 reģistrēti 70 satiksmes negadījumi. Negadījumos cietuši astoņi cilvēki.

LTV turpmāk vadīs viens cilvēks(1)

Sekojot neveiksmīgajam konkursam uz divu Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļu amatiem Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi mainīt LTV statūtus, trīs valdes locekļu vietā paredzot vienu un šis amats tiek uzticēts vienīgajam no iepriekšējās valdes palikušajam - Ivaram Priedem, vēsta NEPLP.

Policija noliktavā Rīgā atrod gandrīz sešus miljonus nelegālo cigarešu(2)

Veicot sankcionētas kratīšanas kādā Rīgas mikrorajona rūpniecības teritorijas noliktavā un turpat novietotajos transportlīdzekļos, policisti konstatēja 5,98 miljonus cigarešu bez Latvijas akcīzes markām, kā arī trīs kravas automašīnas un kravas furgonu ar piekabi, informē Valsts policija. Policijai tapis zināms, ka nelegālās cigaretes, visticamāk, bija plānots vest uz ārzemēm.

Vējonis vizītē Vatikānā ticies ar pāvestu Francisku(1)

Ceturtdien, 25. aprīlī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu apmeklēja Vatikānu. Vizītes laikā notika audience pie pāvesta Franciska, kā arī tikšanās ar Vatikāna valsts sekretāru kardinālu Pjetro Parolinu, portālu Diena.lv informēja Valsts prezidenta kancelejas pārstāve Laura Jansone.

Nākotnē pieaugs augsti kvalificēto un vidējā profesionālā līmeņa darbinieku iztrūkums(1)

Nākotnē pieprasījums pēc mazkvalificēta darbaspēka arvien samazināsies, bet pieaugs pieprasījums pēc augsti kvalificētiem dabaszinātņu, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju un inženierzinātņu speciālistiem, kā arī pēc darbaspēka ar vidējo profesionālo izglītību, ceturtdien diskusijā par darba tirgus nākotnes izaicinājumiem sacīja Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāra vietnieks Raimonds Aleksejenko.

Autovadītāja apliecība vairs nebūs jāvadā līdzi

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma Ceļu satiksmes likuma grozījumus, kas paredz atteikties no obligātās prasības autovadītājiem ņemt līdzi vadītāja apliecību, ja klāt būs personu apliecinošs dokuments.

Sociālais darbs ģimeniskā garā © DIENA(2)

Divdesmit gadu garumā biedrība Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sniedz sociālos un rehabilitācijas pakalpojumus ne tikai bērniem, bet arī ģimenēm. Latvijā darbojas divi SOS bērnu ciemati – Īslīcē un Valmierā. "Mēs darām visu, lai bērniem, kuri šeit nonāk, būtu iespēja uzaugt ģimenes atmosfērā, sniegtu viņiem visas nepieciešamās prasmes, lai aizejot viņi spētu sākt normālu, patstāvīgu dzīvi," Dienai stāsta Valmieras SOS bērnu ciemata vadītājs Edijs Pētersons.

Jakrins: Visu ekspertu slēdzieni liecina, ka Deglava tilts ir drošs(12)

Rīgas domes Satiksmes departaments nav informēts, kādus apliecinājumus par Deglava ielas satiksmes pārvada drošību vēl grib saņemt Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB), trešdienas vakarā sasauktajā Satiksmes un transporta lietu komitejas ārkārtas sēdē Rīgas domniekiem sacīja departamenta vadītājs Emīls Jakrins.

Iespējamo sastrēgumu dēļ Rīgā, NMPD šķiros izsaukumus(3)

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) bažījas, ka Deglava tilta slēgšana satiksmei rīt Rīgā radīs būtiskus satiksmes sastrēgumus, kuros varētu iestrēgt arī mediķu transports, aģentūrai LETA atzina NMPD direktore Liene Cipule.

Rosļikovs neatstāj Rīgas attīstības komitejas vadītāja amatu(6)

Ar Rīgas domes valdošās koalīcijas deputātu atbalstu Aleksejs Rosļikovs (S) šodien saglabāja Pilsētas attīstības komitejas vadītāja amatu. Pēc opozīcijas partiju ierosinājuma komitejas deputāti šovakar ārkārtas sēdē sprieda par komitejas vadītāja atbrīvošanu no amata.

Konstatē būtiskus trūkumus bērnu tiesību aizstāvju darbā(1)

Labklājības ministrijas (LM) veiktajā auditā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) darbībā konstatētas nopietnas problēmas, aģentūru LETA informēja labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) padomniece komunikācijas jautājumos Liesma Kalve.

Ceturtdien gaidāms daļēji mākoņains laiks

Trešdien visā Latvijā, izņemot Rīgas jūras līča Kurzemes piekrasti, gaisa temperatūra paaugstinājusies līdz +20..+23 grādiem, un tik silts laiks ir pirmo reizi kopš septembra, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.