Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Trešdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

ASV

ASV Sīrijā veic uzlidojumus ar Irānu saistītiem mērķiem

ASV armija piektdienas rītā Sīrijas austrumos veikusi uzlidojumus diviem ar Irānas Revolūcijas gvardi saistītiem mērķiem, šādi atbildot uz vairākiem dronu un raķešu triecieniem šajā reģionā ASV bāzēm un karavīriem, pavēstīja ASV aizsardzības ministrs Loids Ostins.

ASV šogad jau vairāk nekā 560 masu apšaudes © DIENA

Masīvā meklēšanas operācijā varasiestādes Meinas štatā ASV vakar dzina pēdas 40 gadu vecajam Robertam Kārdam pēc tam, kad Luistonas pilsētā vīrietis ar automātisko ieroci nošāva vismaz 18 cilvēkus restorānā un boulinga zālē, ievainojot vēl 13, vēsta Associated Press.

ASV štati sūdz tiesā Meta par kaitējumu bērniem

Vairāk nekā 40 ASV štati sūdz tiesā sociālo mediju platformu Facebook un Instagram īpašnieku Meta par bērnu garīgajai veselībai nodarītu kaitējumu un cilvēku maldināšanu par šo platformu drošumu.

ASV ziņojums: E-cigarešu veicināts tradicionālās smēķēšanas kritums ietaupījis miljardus veselības budžetā

Organizācija The Center for Black Equity (turpmāk - CBE) ir aicinājusi ASV pārtikas un zāļu pārvaldi (Food and Drug Administration - FDA) sniegt plašu atļauju nikotīna tvaicēšanas produktu (e-cigarešu), tai skaitā, aromatizētu, pieejamībai, kā soli pretī nozīmīgai kaitējuma mazināšanai, kas netiek veicināta ar pašreizējo politiku, informē Beztabakas Produktu Asociācija.

Baidens trešdien apmeklēs Izraēlu

ASV prezidents Džo Baidens trešdien dosies solidaritātes vizītē uz Izraēlu, paziņoja valsts sekretārs Entonijs Blinkens, kā arī sacīja, ka Izraēla un Vašingtona ir vienojušās izstrādāt palīdzības plānu Gazas joslai.

ASV sāk piegādāt munīciju Izraēlai

ASV jau ir sākušas piegādāt kritiski nepieciešamo munīciju un militāro aprīkojumu Izraēlai, kas kopš sestdienas karo ar Gazas joslā valdošo palestīniešu kaujinieku grupējumu Hamas, pirmdien paziņoja Baltā nama administrācija.