Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

ASV

Kalifornijas ugunsgrēku traģiskā bilance: 50 upuri un 9235 būves © DIENA(4)

Postošajos savvaļas ugunsgrēkos Kalifornijas ziemeļos bojā gājuši jau 48 cilvēki un iznīcinātas 8800 ēkas, liecina ārkārtas dienestu aplēses. Savukārt štata ziemeļos, kur netālu no Losandželosas arī izcēlies plašs savvaļas ugunsgrēks, par upuriem kļuvuši vēl divi cilvēki, bet liesmas nopostījušas vēl 435 būves.

CNN sūdz tiesā Trampu(5)

Telekanāls CNN iesūdzējis tiesā ASV prezidentu Donaldu Trampu un vairākus prezidenta palīgus, pieprasot nekavējoties atjaunot žurnālistam Džimam Akostam piekļuvi Baltajam namam.

Laikraksts: Tramps Baltiju sajaucis ar Balkāniem un pārmetis kara sākšanu © DIENA(33)

Francijas laikraksts Le Monde, ziņojot par šogad notikušo ASV prezidenta Donalda Trampa tikšanos ar Baltijas valstu prezidentiem Raimondu Vējoni, Kersti Kaljulaidu un Daļu Grībauskaiti, vēsta, ka Baltā nama saimnieks acīmredzot sajaucis Baltijas valstis ar Balkāniem un apvainojis Latvijas, Igaunijas un Lietuvas galvas karu sākšanā deviņdesmitajos gados, kas noveda pie Dienvidslāvijas izjukšanas.

Tramps: Makrona ierosinājums par ES armiju ir ļoti aizvainojošs(32)

Francijas prezidenta Emanuela Makrona ierosinājums par kopīgas Eiropas Savienības (ES) armijas izveidošanu ir ļoti aizvainojošs, piektdien paziņoja ASV prezidents Donalds Tramps, ierodoties Parīzē uz pasākumiem, ar kuriem nedēļas nogalē tiks atzīmēta Pirmā pasaules kara beigu simtgade.

Tramps nepiedalīsies Parīzes Miera forumā(5)

ASV prezidents Donalds Tramps nedēļas nogalē Francijā nepiedalīsies Parīzes Miera forumā, kur tiks diskutēts par demokrātiju un multilaterālismu, ceturtdien paziņojuši konferences organizatori.

Kalifornijā apšaudē bārā 12 bojāgājušie un tikpat ievainoto(3)

Kalifornijas štata dienvidos apšaudē kantrī bārā Borderline Bar and Grill miruši vismaz 12 cilvēki un vēl līdz 12 cilvēku ir ievainoti, ziņo amatpersonas. Mirušo vidū ir arī policists, kurš ieradies traģēdijas vietā, līdzko atskanējuši šāvieni, kā arī pats uzbrucējs, vēsta CNN.