Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV

Senāts nobalso par liecinieku izsaukšanu impīčmenta prāvā(7)

ASV senatori sestdien nobalsoja par lēmumu atļaut bijušā prezidenta Donalda Trampa impīčmenta prāvā izsaukt lieciniekus, šādi sagādājot jaunu šķērsli republikāņu cerībām, ka prāvu izdosies ātri noslēgt ar eksprezidenta attaisnošanu.

Baidens grib slēgt Gvantanamo cietumu(4)

ASV prezidents Džo Baidens grib slēgt ASV armijas cietumu Gvantanamo līcī Kubā, kas izveidots terorismā aizdomās turētajiem, pirms savas prezidentūras beigām, piektdien paziņoja Baltā nama administrācija.

Tesla iegādājas Bitcoin 1,5 miljardu dolāru apmērā

ASV elektromobiļu ražošanas uzņēmums Tesla Motors iegādājies kriptovalūtu Bitcoin aptuveni 1,5 miljardu dolāru (1,2 miljardu eiro) apmērā un drīzumā plāno to pieņemt kā maksāšanas līdzekli par automašīnu iegādēm.

Tramps atsakās liecināt savā impīčmenta prāvā(10)

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps nesniegs liecības savā impīčmenta prāvā Senātā, kas paredzēta nākamajā nedēļā, ceturtdien paziņoja viņa padomnieks Džeisons Millers, kurš raksturoja šo prāvu kā "nekonstitucionālu".

Baidena rīkojums: nošķirtie migrantu bērni jāapvieno ar vecākiem © DIENA(2)

ASV prezidents Džo Baidens parakstījis trīs izpildrīkojumus imigrācijas politikas jomā, kuru mērķis ir panākt, lai nelegālie imigranti, kuri tika aizturēti laikā, kad prezidenta amatā atradās Donalds Tramps, varētu atkalapvienoties ar bērniem, kas no viņiem tika nošķirti aizturēšanas brīdī, vēsta BBC. Dž. Baidens licis arī pārskatīt sava amata priekšteča realizēto imigrācijas politiku