Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ASV

Trampa bijušais advokāts atzīst vainu melošanā Kongresam(9)

ASV prezidenta Donalda Trampa bijušais personīgais advokāts Maikls Koens ceturtdien Ņujorkas tiesā atzinis savu vainu, ka sniedzis Kongresam nepatiesu informāciju par darbu, ko viņš veicis sakarā ar Trampa nekustamā īpašuma projektu Krievijā.

Tramps pieļauj, ka varētu apžēlot Manafortu

ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka varētu apžēlot savas priekšvēlēšanu kampaņas bijušo vadītāju Polu Manafortu, ja viņš tiktu notiesāts lietā par Krievijas iejaukšanos 2016.gada ASV prezidenta vēlēšanās.

Migrantu pulcēšanās uzkurina spriedzi pie ASV © DIENA(10)

Strauji palielinoties pie ASV robežas Meksikas pusē ierodošos migrantu skaitam no Centrālamerikas un parādoties informācijai par radikālāk noskaņoto migrantu plāniem mēģināt lielā pūlī pāri robežai iekļūt ASV, pastiprinājusies ASV prezidenta administrācijas gatavošanās šādam scenārijam. ASV prezidents Donalds Tramps pagājušajā nedēļā jau paziņojis, ka atļauj ASV robežu sargājošajiem spēkiem nepieciešamības gadījumā lietot "letālu spēku", un piedraudējis pilnībā slēgt robežu ar Meksiku, papildus nosakot arī preču ievešanas aizliegumu.

Pirmdien Marsu sasniegs NASA zonde InSight

Pirmdien uz Marsa paredzēts nolaisties ASV Nacionālās Aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) zondei InSight, paziņojusi pārvaldes Reaktīvās kustības laboratorija.

Trampa atbalsts Saūda Arābijai izraisa asu reakciju Kongresā(3)

ASV prezidenta Donalda Trampa atbalsts Saūda Arābijai pēc laikraksta The Washington Post žurnālista un Rijādas kritiķa Džamala Hašogi slepkavības izsaucis asu ASV likumdevēju reakciju, kas uzstāj, ka ASV būtu jāapsver papildu sankcijas, kā arī tālāka slepkavības izmeklēšana.

Laikraksts: Tramps gribējis ierosināt lietas pret Klintoni un Komiju

ASV prezidents Donalds Tramps pagājušajā pavasarī paziņojis saviem advokātiem, ka vēlas ierosināt lietas pret bijušo valsts sekretāri Hilariju Klintoni un bijušo Federālā Izmeklēšanas biroja (FIB) direktoru Džeimsu Komiju, otrdien ziņoja laikraksts The New York Times.

Tramps: ASV saglabās stipras partnerattiecības ar Saūda Arābiju(2)

Savienotās Valstis saglabās stipras partnerattiecības ar Saūda Arābiju, lai nodrošinātu ASV, Izraēlas un visu pārējo reģionālo partneru intereses, otrdien norādījis ASV prezidents Donalds Tramps, nākot klajā ar paziņojumu par žurnālista Džamala Hašogi slepkavību.