Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Trešdiena, 29. janvāris
Valērijs, Aivars

ASV

Baidena dēla firmai nauda skaitīta caur Latvijas PrivatBank(12)

Skandālā, kas novedis pie ASV prezidenta Donalda Trampa impīčmenta procedūras, iesaistītā ASV viceprezidenta Džo Baidena dēla Hantera Baidena firmai Rosemont Seneca nauda no Ukrainas gāzes un naftas kompānijas Burisma Holdings skaitīta caur Latvijas banku AS PrivatBank, liecina internetā nopludināti Rosemont Seneca kontu pārskati.

Trampa administrācija apsūdz Kaliforniju ūdens piesārņojumā(6)

ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija, eskalējot savu cīņu ar Kalifornijas štatu, ceturtdien apsūdzēja štatu, ka tas neaptur ūdens piesārņojuma rašanos no tādiem avotiem kā cilvēku ekskrementi un urīns, ko bezpajumtnieki atstāj uz ietvēm tādās lielpilsētās kā Losandželosa un Sanfrancisko.

Tramps lūdzis Zelenski veikt izmeklēšanu par Baidenu(29)

Baltais nams trešdien nodevis atklātībai ASV un Ukrainas prezidentu Donalda Trampa un Volodimira Zelenska jūlijā notikušās telefonsarunas atšifrējumu, kas apstiprina, ka Tramps lūdzis Zelenski veikt izmeklēšanu par savu politisko konkurentu, bijušo viceprezidentu Džo Baidenu.

Uzsāk impīčmenta procedūru pret Trampu(22)

ASV Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi otrdien paziņoja par oficiālas impīčmenta izmeklēšanas uzsākšanu pret ASV prezidentu Donaldu Trampu, sakot, ka viņš pārkāpis konstitūciju, mēģinot panākt palīdzību no Ukrainas, lai kaitētu savam politiskajam sāncensim Džo Baidenam.

Demokrāti apsver Trampa impīčmentu © DIENA(52)

ASV Kongresā pārstāvētie Demokrātu partijas locekļi arvien skaļāk runā par iespējamo impīčmenta procedūras ierosināšanu pret republikāņu prezidentu Donaldu Trampu saistībā ar izskanējušo informāciju, ka viņš Ukrainas kolēģim Volodimiram Zelenskim varētu būt prasījis uzsākt izmeklēšanu pret bijušā ASV viceprezidenta Džo Baidena dēlu. Baidens cīnās par iespēju būt Trampa pretinieks 2020. gada ASV prezidenta vēlēšanās.