Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Trešdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

ASV

Hyundai un Kia ASV atsauc 3,3 miljonus automobiļu

Dienvidkorejas autobūves uzņēmumi Hyundai un Kia ASV atsauc 3,3 miljonus automobiļu saistībā ar to pēkšņas aizdegšanās risku, liecina ASV Ceļu satiksmes drošības pārvaldes (NHTSA) paziņojums.

Holivudas scenāristi vienojas izbeigt streiku

ASV televīzijas un kino scenāristi otrdien vienojās izbeigt gandrīz piecus mēnešus ilgušo streiku, jo ir panākuši vienošanos ar producentu studijām par atalgojumu, paziņoja Amerikas Scenāristu ģilde (WGA).

Tramps īstenojis krāpšanu, uzpūšot īpašumu vērtību

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps un viņa dēli Ēriks un Donalds juniors ir īstenojuši krāpšanu, gadiem ilgi uzpūšot ģimenes uzņēmuma Trump Organization nekustamo īpašumu un finansiālo aktīvu vērtību, otrdien nolēma Ņujorkas tiesnesis Arturs Engorons.

Holivudas scenāristi varētu pārtraukt streiku © DIENA

ASV scenāristus pārstāvošā arodbiedrība Writers Guild of America (WGA) paziņojusi, ka panākta provizoriska vienošanās ar Holivudas studiju vadību, kas varētu pielikt punktu gandrīz piecus mēnešus ilgajam scenāristu streikam, vēsta BBC.

ASV dos Ukrainai munīciju ar noplicināto urānu © DIENA

Krievijas ārlietu ministra vietnieks Sergejs Rjabkovs ASV lēmumu sākt piegādāt Ukrainai tanku munīciju ar noplicināto urānu nodēvējis par "noziedzīgu rīcību, kas pierāda Vašingtonas nerēķināšanos ar šādas munīcijas izmantošanas sekām videi", vēsta TASS.

Ņujorkas mērs: Migrantu pieplūdums sagraus pilsētu

Ņujorkas mērs no Demokrātu partijas Ēriks Adamss šonedēļ cēla trauksmi par finansiālo slogu, ko pilsētai rada tūkstošiem patvēruma meklētāju pieplūdums katru mēnesi, no kuriem daudzus uz Ņujorku nosūta ASV dienvidu štatu republikāņu gubernatori.

Žurnālists: Masks izjaucis ukraiņu uzbrukumu krievu kuģiem Sevastopolē

Īlons Masks 2022.gadā devis rīkojumu atslēgt interneta pakalpojumu sistēmu Starlink krievu okupētās Krimas piekrastē, lai tādējādi izjauktu ukraiņu uzbrukumu Krievijas karaflotei Sevastopolē, Maska biogrāfijā, kuras fragmenti nonākuši televīzijas kanāla CNN rīcībā, apgalvo žurnālists Volters Aizeksons.