Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

ASV

Trampa atbalsts Saūda Arābijai izraisa asu reakciju Kongresā(3)

ASV prezidenta Donalda Trampa atbalsts Saūda Arābijai pēc laikraksta The Washington Post žurnālista un Rijādas kritiķa Džamala Hašogi slepkavības izsaucis asu ASV likumdevēju reakciju, kas uzstāj, ka ASV būtu jāapsver papildu sankcijas, kā arī tālāka slepkavības izmeklēšana.

Laikraksts: Tramps gribējis ierosināt lietas pret Klintoni un Komiju

ASV prezidents Donalds Tramps pagājušajā pavasarī paziņojis saviem advokātiem, ka vēlas ierosināt lietas pret bijušo valsts sekretāri Hilariju Klintoni un bijušo Federālā Izmeklēšanas biroja (FIB) direktoru Džeimsu Komiju, otrdien ziņoja laikraksts The New York Times.

Tramps: ASV saglabās stipras partnerattiecības ar Saūda Arābiju(2)

Savienotās Valstis saglabās stipras partnerattiecības ar Saūda Arābiju, lai nodrošinātu ASV, Izraēlas un visu pārējo reģionālo partneru intereses, otrdien norādījis ASV prezidents Donalds Tramps, nākot klajā ar paziņojumu par žurnālista Džamala Hašogi slepkavību.

ASV ar cilvēkiem pilns lifts kritis 84 stāvus © DIENA(9)

Čikāgā seši cilvēki, tostarp viena grūtniece, piedzīvojuši, visticamāk, savā dzīvē lielāko pārbīli - lifts, kurā viņi no 95. stāva gribēja nonākt vestibilā, kritis 84 stāvus, līdz nostrādājušas drošības sistēmas un lifts beidzot nobremzēts 11. stāvā, vēsta CNN.

Tramps: Izmeklēšana par Krievijas iejaukšanos ir apkaunojums(3)

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien pauda asu nopēlumu izmeklētājiem, kas izskata apsūdzības par Krievijas aģentu un Trampa komandas cilvēku iespējamo slepeno vienošanos priekšvēlēšanu kampaņas gaitā, izmeklētājus dēvējot par pilnīgi jukušiem un apkaunojumu.