Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

ASV

ASV nosoda Ķīnu par uiguru apspiešanu(11)

ASV Kongress otrdien ar lielu balsu pārsvaru apstiprinājis likumprojektu, kurā nosodīta Ķīnas brutālā attieksme pret musulmaņiem, galvenokārt uiguriem, valsts tālajos rietumos.

FIB: FaceApp ir potenciāls pretizlūkošanas drauds(2)

Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) Krievijā bāzēto populāro mobilo lietotni FaceApp atzinis par "potenciālu pretizlūkošanas draudu" un pētīs, vai Krievijas valdība to nav izmantojusi, lai jauktos ASV vēlēšanās.

Tramps paziņo, ka ir atsāktas sarunas ar talibiem(4)

ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka viņš ir atsācis sarunas ar Afganistānas talibu nemierniekiem, apliecināja žurnālisti, kas Trampu pavada iepriekš neizziņotajā Pateicības dienas vizītē Afganistānā.

Blumbergs iesniedzis dokumentus kandidēšanai uz ASV prezidenta amatu(1)

ASV miljardieris un bijušais Ņujorkas mērs Maikls Blumbergs ceturtdien iesniedzis dokumentus Federālajā Vēlēšanu komitejā, lai kandidētu ASV prezidenta vēlēšanās kā demokrāts, šādi vēlreiz apliecinot, ka grasās pievienoties jau tā prāvajam demokrātu nominācijas kandidātu pulkam.

Impīčmenta izmeklēšanas vadītājs uzskata, ka Tramps noziedzies smagāk nekā Niksons(25)

ASV prezidents Donalds Tramps, aizkavējot militārās palīdzības piešķiršanu Ukrainai, lai iegūtu negatīvu informāciju par potenciālo 2020.gada vēlēšanu sāncensi, noziedzies smagāk nekā savulaik nežēlastībā kritušais priekšgājējs Ričards Niksons, ceturtdien paziņoja Pārstāvju palātas impīčmenta izmeklēšanas procesa vadītājs Adams Šifs.

Kritizē ASV nostāju pret ebreju apmetnēm © DIENA(6)

ASV un citur pasaulē nosodījumu izpelnījies Savienoto Valstu valdības lēmums mainīt nostāju attiecībā uz ebreju apmetnēm okupētajā Rietumkrastā, pasludinot tās par atbilstošām starptautiskajiem likumiem. Tas ir ASV prezidenta Donalda Trampa administrācijas kārtējais lēmums, kas vēl vairāk attālina palestīniešus no sapņa par savu neatkarīgu valsti un draud palielināt nestabilitāti Tuvo Austrumu reģionā.