Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ASV

Twitter pastāvīgi aptur Trampa kontu(7)

Sociālā tīkla platforma Twitter piektdien paziņoja par ASV prezidenta Donalda Trampa konta pastāvīgu apturēšanu, atsaucoties uz tālākas vardarbības risku pēc viņa piekritēju ielaušanās Kapitolija ēkā Vašingtonā.

Tramps nosoda vardarbību Kapitolijā(15)

ASV prezidents Donalds Tramps nosoda savu atbalstītāju vardarbību, kuri trešdien iebruka ASV Kapitolija ēkā Vašingtonā, ceturtdien paziņoja viņa preses sekretāre.

Īlons Masks kļuvis par pasaulē bagātāko cilvēku(7)

ASV elektromobiļu ražošanas uzņēmuma Tesla Motors līdzdibinātājs un vadītājs Īlons Masks apsteidzis interneta tirdzniecības giganta Amazon vadītāju Džefu Bezosu, kļūstot par pasaulē bagātāko cilvēku, vēsta ASV mediji.

Facebook bloķē Trampa kontu uz nenoteiktu laiku(2)

Sociālais tīkls Facebook bloķējis ASV prezidenta Donalda Trampa kontu uz "nenoteiktu laiku" par viņa centieniem kūdīt uz vardarbību ASV galvaspilsētā šajā nedēļā, ceturtdien paziņoja uzņēmuma vadītājs Marks Zakerbergs.

Facebook un Twitter īslaicīgi bloķē Trampa kontus(6)

Sociālo tīklu platforma Facebook bloķējusi ASV prezidenta Donalda Trampa kontu uz 24 stundām par šī sociālā tīkla politikas pārkāpumiem. Līdzīgu soli veikusi arī platforma Twitter, kas uz 12 stundām bloķēja Trampa kontu pēc viņa piekritēju ielaušanās Kapitolija ēkā Vašingtonā.

Trampu kritizē par aicinājumu "atrast" viņam nepieciešamās balsis © DIENA(2)

Demokrātu līderi un arī vairāki augsta līmeņa republikāņu politiķi asi kritizējuši ASV prezidenta Donalda Trampa telefonsarunu ar vēlēšanu augstāko amatpersonu Džordžijas štatā, kurā prezidents pieprasa «atrast» tik daudz vēlētāju balsu, lai pasludinātu viņu par prezidenta vēlēšanu uzvarētāju štatā.

Republikāņi apstrīdēs Baidena uzvaru © DIENA(6)

Neskatoties uz faktu, ka elektoru kolēģija pērnā gada decembrī atdeva savas balsis par vēlēšanās uzvarējušo Džo Baidenu, neliela sauja republikāņu no ASV Senāta grasās apstrīdēt Demokrātu partijas kandidāta uzvaru un 6. janvārī balsos pret elektoru balsu apstiprināšanu.