Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Krievija

Krievijas agresijai atbild ar vērienīgām mācībām © DIENA(56)

Norvēģijā ceturtdien startē NATO lielākie manevri divdesmit gados. Mācības Trident Juncture 18 būs svarīga pārbaude pasaulē spēcīgākās militārās alianses kolektīvajām aizsardzības spējām laikā, kad pieaug ģeopolitiskais saspīlējums starp Krieviju un Rietumiem. NATO manevri norisināsies neilgi pēc Krievijas visu laiku lielākajām militārajām mācībām Vostok-2018, kuras rietumvalstu militārie eksperti raksturoja kā Kremļa gatavošanos globālam karam.

No Krievijas aizbēgušais žurnālists: Izlūkdienestos valda bardaks(31)

"Paši grušņiki saka, ka izlūkdienests degradējas kopā ar visu valsti. Militāro izlūku sagatavotības līmenis ir kritis, daudz ir tādu, kurus paņem pazīšanās pēc – radinieki, biznesmeņu bērni, kuri vienkārši nopērk sev šo vietu. Tāpēc par vadītājiem kļūst nekompetentie cilvēki," intervijā LTV raidījumam de facto atklāj žurnālists Sergejs Kaņevs.

Peskovs: Putinam ar Trampu nav nekādu īpašu attiecību(2)

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam neesot bijis iespēju izveidot īpašas attiecības ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, un starp abām valstīm valda "briesmīgs dialoga deficīts", ceturtdien paziņoja Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

Sencova māsa norāda, ka Sencovs pēc badastreika pārtraukšanas var neizdzīvot(3)

Krievijā ieslodzītais ukraiņu režisors Oļehs Sencovs, kurš šomēnes pārtrauca 145 dienas ilgo badastreiku, var neizdzīvot, jo viņa veselība ir smagi iedragāta, otrdien paziņojusi Sencova māsa Natālija Kaplana. "Gandrīz visi viņa orgāni ir smagi bojāti, tostarp aknas, sirds un smadzenes," žurnālistiem pastāstīja Kaplana.

Aizdomas par "grēkāzi" Sojuz avārijā(6)

Raķetes Sojuz avāriju pēc pacelšanās no Baikonuras kosmodroma Kazahstānā varētu būt izraisījusi kļūme ar raķetes pirmās pakāpes piropatronu, piektdien pavēstīja par katastrofas izmeklēšanu informēts avots.

Ziemeļkorejas līderis apmeklēs Krieviju(1)

Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins drīzumā apmeklēs Ziemeļkoreju, bet tās līderis Kims Čen Uns dosies vizītē uz Krieviju, pirmdien paziņoja Dienvidkorejas prezidents Muns Džē Ins.