Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +3 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Krievija

Šoigu: Krievijai, atbildot ASV darbībām, jāizstrādā jaunas raķetes(17)

Krievijai, reaģējot uz ASV paredzēto izstāšanos no Līguma par vidējā un tuvā darbības rādiusa raķešu likvidāciju (INFT), līdz 2021.gadam jāizstrādā jauna no zemes palaižama spārnotā raķete un jauna uz zemes izvietojama virsskaņas raķete, otrdien paziņojis aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu.

Aizturēts Tretjakova galerijas apzadzējs(1)

Krievijas Iekšlietu ministrijas un Federālā Drošības dienesta (FDD) darbinieki aizturējuši zagli, kurš Maskavā svētdien no Tretjakova galerijas apmeklētāju acu priekšā nozaga mākslinieka Arhipa Kuindži gleznu Aipetri. Krima.

Islāma valsts uzņemas atbildību pa sprādzienu Magņitogorskā(4)

Teroristu grupējums Islāma valsts uzņēmies atbildību pa sprādzienu daudzdzīvokļu mājā Krievijas pilsētā Magņitogorskā, kurā gāja bojā 39 cilvēki, vēsta ASV organizācija SITE Intelligence Group, kas nodarbojas ar ekstrēmistu tīmekļa aktivitāšu monitoringu.

Lavrovs: Krievija un Japāna ir "tālu no partnerības"(2)

Neraugoties uz pēdējā laikā aktivizētajiem centieniem panākt atrisinājumu Kuriļu salu jautājumam, Maskava un Tokija ir "tālu no partnerības" starptautiskajās attiecībās, trešdien paziņoja Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.