Laika ziņas
Šodien
Migla
Pie labas ražas var tikt arī bez minerālmēsliem un kukaiņu indēm

Mēslo dārziņu dabiski!

Arvien vairāk, domājot gan par savu veselību, gan apkārtējo vidi, vēlamies ēst dārza veltes, kas izaudzētas bez ķīmijas (ja runājam zinātniskā valodā, tad jāsaka, ka arī dabiskas izcelsmes mēslojums un augu aizsardzības līdzekļi ir sava veida ķīmija, jo to sastāvā ir noteika veida un iedarbības vielas).

Top komentāri

Nejēga
N
Vai dabiskajā mēslojumā ir citi, dievišķie elementi? Ko augs darīs kāda noteikta, vajadzīga elementa trūkuma gadijumā? Arī kūtsmēslos, kompostā elementu savstarpējā sastāva attiecība var būt nelīdzsvarota, Ja, piemēram, substrātā(augsnē) būs pazemināts slāpekļa pieejamais daudzums, vai būs liels labums no pietiekoša kālija, fosfora daudzuma? Vai ir iespējams aizvietot trūkstošos elementus ar citiem elementiem? Kā izskaidrot, ka Japānā tiek ļoti daudz dārzenķopība lietoti minerālmēsli, bet šamējiem ir ļoti daudz ilgdzīvotāju(ar vieniem pašiem jūras produktiem vien to izskaidrot nevar, jo okeāns ap Japānu ir ļooooooti piesārņots)? Esiet godigi savos skaidrojumos, nespēlējiet uz vieniem vārtiem!!!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zaļie eksperimenti uz palodzes(1)

Arvien vairāk jaunu cilvēku pievēršas augu kopšanas hobijam. Mūsdienās, kad liela daļa laika tiek pavadīta virtuālajā pasaulē, vēlme redzēt savām darbībām taustāmas sekas ir dabiska reakcija, un dārzk...

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits