Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Meklējiet, kamēr atradīsiet

Gaidījām, gaidījām un sagaidījām, un tagad atgūstamies no prieka, no mīļiem vēlējumiem un haotiskā trokšņa tur – ārā.

Man reizēm jau neērti pirms gada nogales publicēt Dienā materiālus par svētku sagaidīšanu un pavadīšanu cilvēkiem kopā ar saviem dzīvniekiem. Turklāt arī citi masu mediji dara to pašu. Vai tad nu beidzot cilvēki nav sapratuši, ko un kā? Nu cik var?

Taču atkal un atkal jaunā gada pirmajās dienās tie paši masu mediji un visi portāli publicē negadījumu ziņas. Noķerti dzērājšoferi, petardes savainojušas vai pat sakropļojušas dzirkstošos priekus alkstošos, salūti izbaidījuši putnus, meža zvērus, no saimniekiem aizmukuši desmitu desmitiem suņu. Dažiem no tiem palaimēsies, jo viņus meklēs izmisušie saimnieki un varbūt pat atradīs savus mīluļus, citus nemeklēs neviens. Viņi nokļūs patversmēs vai tiks sabraukti uz ceļiem, vai aizies bojā aukstuma un bada nāvē.

Cilvēks, kas uzskata sevi par augstāko būtni starp visām dzīvībām, nespēja parūpēties par savu uzticīgāko draugu, nenovērtēja viņu, nepasargāja, kaut tas bija tik neticami viegli izdarāms. Iedvesmojošie gada nogales vispasaules svētki cilvēku neapdomības, vienaldzības un, es teikšu, stulbuma dēļ citos medību laukos aizsūtīja tos, kuri šajā saulē netika uzskatīti un nekļuva par Dieva doto dārgumu savam cilvēkam, viņa sirdij un mājai. Tomēr es aicinu – meklējiet, meklējiet, meklējiet! Varbūt atradīsiet.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zirnis joko- 09.07.2020.

Iespaidu par sevi es varu sabojāt tikai divos gadījumos – iesaistoties tviterdiskusijās vai nejauši atstājot ieslēgtu telefona savienojumu, kad viens pats braucu automašīnā.

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko