Raidījums aizvedīs uz nelielo Guansji provinci Ķīnas dienvidos, kur rodams unikāls un līdz šim neizpētīts dabas brīnums - milzīgas alas jeb debesu caurumi (tiankeng) kā tos dēvē ķīnieši. Alas ir tik platas un dziļas, ka to apakšā izveidojusies sava īpaša pasaule - plaši mežu masīvi, pazemes upes, ūdenskritumi, neizpētītas augu un dzīvnieku sugas. Piemēram, viena no alām, ko sauc par Elpojošo alu, ir tik dziļa, ka zem tās varētu novietot 300 metru augsto Eifeļa torni.
Karsta kritenes, ko sauc arī par karsta alām, ir unikāli ģeoloģiski veidojumi - tie veidojušies, iegrūstot vai lēni nosēžoties velvei virs pazemes, izveidojot caurumu zemē un atsedzot pazemes kanjonu. Pašlaik pasaulē ir uziets mazāk nekā simts šādu gigantisku dabas veidojumu, taču gandrīz puse no tiem ir tieši Guansji provincē, pie Ķīnas robežas ar Vjetnamu.
Kāda ir šo debesu caurumu izcelšanās? Kāpēc tieši šajā planētas nostūrī masīvās, ar grandioziem stalaktīdiem un stalagmīdiem pilnās alas ir tik lielā skaitā? Lai meklētu atbildes uz šiem jautājumiem, ģeoloģijas profesora Derila Grendžera vadīta zinātnieku komanda dosies bīstamā piedzīvojumā, nolaižoties simtiem metru dziļumā zem zemes līmeņa.