Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

RIBOCA aicina uz Rūdolfa Macata un Elīnas Silovas koncertu

Trešdien, 8. augustā, Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA) aicina vakaru pavadīt improvizētās dažādu mūzikas novirzienu skaņās, plkst.18:30 Kristapa Morberga rezidencē (Z.A.Meirovica bulvāris 12). Koncertā dzirdēsiet divus brīvi domājošus mūziķus, veidojot spontānu skaņas un telpas izpēti, kas notiks Līnas Sības instalācijā.

Mākslas darbs Tallina - 1967, īpaši radīts Rīgas biennālei un savā projektā Līna Sība pēta Tallinas Starptautisko džeza festivālu, kas 1967. gada maijā notika Kalev sporta hallē, kā arī to, kā to atceras sabiedrība un kāda bijusi tā ietekme  mūsdienās.

Elīna Silova ir avantgarda un folkmūzikas dziedātāja, komponiste, pianiste un improvizatore. Mācījusies gan Amsterdamā, gan Kopenhāgenā, šobrīd mūziķe dzīvo Dānijā. Latviešu publikas Elīna vairāk zināma kā How Town grupas dalībniece, ar ko izdevusi vairākus mūzikas albumus. 

Rūdolfs Macats ir viens no jaunajiem latviešu radošajiem mūziķiem. Vislabāk zināms kā pianists un komponists uz džeza un improvizētās mūzikas skatuves. Viņa muzikalitāte apvieno spožu tehniku ar laikmetīgu skaņu. Rūdolfs Macats ir absolvējis Amsterdamas Mūzikas konservatoriju, kur ieguvis džeza pianista diplomu, papildinājis prasmes pie Harmen Fraanje, Karel Boehlee, Rob van Bavel, Kriss Goessens, kā arī piedalījies leģendāro amerikāņu pianistu Jason Moran, Aaron Goldberg, John Beasley un John Taylor meistarklasēs. Muzikāli aktīvs tādos mūzikas žanros kā Free Jazz, Pop, Avant-garde, u.c.

Koncerta organizatori iesaka ierasties laicīgi, lai pirms koncerta iepazītu arī ekspozīciju.
Ieeja koncertā bez maksas, izstādē - ar derīgu biennāles biļeti.


No 2.jūnija līdz 28.oktobrim pirmo reizi norisināsies Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle, kas Rīgas un tās apkārtnes iedzīvotājiem un viesiem piedāvās mākslas ekspozīcijas 8 vietās.

Seko līdzi aktuālajam arī notikumam veltītajā Diena.lv sadaļā

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Galvenais ir iztēle

Producente Kristele Pudane iesaka meklēt risinājumus ārpus rāmjiem

Par mūžīgo māla trauku pārtopot…

Apdzisis vēl viens Latgales podnieku ceplis – 9. augustā mūžībā aizgājis izcilais podnieks, biedrības Pūdnīku skūla dibinātājs, daudzu jauno podnieku skolotājs Evalds Vasilevskis (1953–2018).

Ziņas

Vairāk Ziņas

Mūzika

Vairāk Mūzika

Māksla

Vairāk Māksla

Teātris

Vairāk Teātris

Literatūra

Vairāk Literatūra

Kino/TV

Vairāk Kino/TV

Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri

Intervijas

Vairāk Intervijas

Recenzijas

Vairāk Recenzijas

Grāmatas

Vairāk Grāmatas

Konkursi

Vairāk Konkursi

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

KD Afiša

Vairāk KD Afiša

Deja

Vairāk Deja