Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle

Pirmā Rīgas biennāle tuvojas izskaņai

Svētdien, 28. oktobrī, noslēgsies Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA). Lai pagūtu un iepazītu izstādē iekļauto 141 mākslas darbu, no kuriem liela daļa ir radīti īpaši šim notikumam, biennāles organizatori aicina neatlikt izstādes apmeklējumu uz pēdējo nedēļu.

Rakšana ar iztēli

RIBOCA noslēdzošo mēnesi piesaka ar filmu par Kabakoviem un džezu.

Tapusi filma par zināmāko krievu laikmetīgās mākslas zvaigžņu pāri - Kabakoviem

Atzīmējot Iļjas Kabakova 85. dzimšanas dienu, laikmetīgās mākslas muzejs Garāža uzņēmis dokumentālo filmu par krievu laikmetīgās mākslas zvaigžņu pāra, Iļjas un Emīlijas Kabakovu, dzīvi un radošo darbību. Rīgā filma tiks rādīta Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles ietvaros - filmas pirmizrāde Latvijā notiks svētdien, 7. oktobrī, plkst.19 kinoteātra Splendid Palace Lielajā zalē.

Rīgas biennāles ekspozīciju 26. septembrī būs iespēja apmeklēt bezmaksas

Tuvojoties izstādes noslēgumam, Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles (RIBOCA) organizatori aicina ieplānot izstādes apmeklējumu 26. septembrī, lai bez ieejas maksas iepazītu izstādes ekspozīciju visās norises vietās. Paralēli ekspozīciju apmeklējumam tiek piedāvāta plaša pasākumu programma, pulcējot dažādu interešu grupas.

Aicina apmeklēt divu Rīgas biennāles norises vietu noslēguma pasākumus

Mākslas stacija Dubulti, kas ir viena no astoņām Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles norises vietām, sestdien, 22. septembrī, ar īpaši sagatavotu noslēguma programmu, piesaka pēdējo izstādes apskates nedēļu plašākai publikai. Tās ietvaros apskatāma izstāde Sensorijs kuratores Solvejas Helvi Ovesenas vadībā, kā arī koncerts ar divu mākslinieku muzikālām perfomancēm.

Kad mēs esam tagad?

Baltā nakts ar Bingo spēli un ceļojumu uz astoņdesmitajiem gadiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide