Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 10. augusts
Inuta, Brencis, Audris

RIBOCA

RIBOCA3 tiek pārcelta uz 2023. gadu

Reaģējot uz reģionā notiekošo karu, trešā Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA3) pārcelta uz 2023. gada vasaru. Iepriekš Renē Bloka kūrēto izstādi Cieņas vingrinājumi bija plānots atvērt šī gada 15. jūlijā, informēja biennāles pārstāve Krista Luīze Priedīte.

Cieņas vingrinājumi

RIBOCA3 izziņojusi mākslinieku vārdus un centrālās izstāžu vietas.

Par RIBOCA3 galveno kuratoru iecelts Renē Bloks

Par trešās Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles (RIBOCA3) māksliniecisko vadītāju iecelts vācu kurators Renē Bloks. Biennāle notiks no 2022. gada 15. jūlija līdz 2. oktobrim

Rīgas biennāles fonds nodod dāvinājumā LNMM divas Valda Celma lielizmēra kinētiskās skulptūras

Tiecoties veicināt Latvijas laikmetīgās mākslas pieejamību plašākai sabiedrībai, Rīgas biennāles fonds dāvina Latvijas Nacionālajam mākslas muzejam (LNMM) divus 2. Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles (RIBOCA2) laikā tapušus Valda Celma darbus – lieformāta kinētiskās skulptūras Pozitrons un Dzīves ritmi, par kurām mākslinieks šogad tika nominēts Purvīša balvai, informēja RIBOCA pārstāve Inese Dābola.

RIBOCA2 viss reizē zied Andrejsalā piedzīvojuši vismaz 21 000 apmeklētāju

Kopš atklāšanas dienas iepriekš publiski nepieejamā Andrejsalas teritorijā RIBOCA2 viss reizē zied visu paaudžu apmeklētājiem atklājās savdabīgā un uz klātesamību aicinošā laikmetīgās mākslas pieredzē. Vien trīs nedēļas - no 20. augusta līdz 13. septembrim - savvaļas un industriālās noskaņas apvītā RIBOCA2 mākslas mediju daudzveidīgā pieredzē aizveda vismaz 21 000 apmeklētāju, kas 18 izstādes darbības dienās ir rekordliels skaits, kas īpaši palielinājās biennāles izskaņas nedēļā, informēja biennāles rīkotāji.

FOTO: RIBOCA2 viss reizē zied Andrejsalā skatāma vēl tikai šajā nedēļas nogalē

Vizuāli un audiāli klejojumi, atklājumi un kā veldzējošas, tā arī intensīvas pārdomas un sarunas, ko vienuviet apvieno RIBOCA2viss reizē zied tuvojas finiša taisnei - svētdien, 13. septembrī, ir pēdējā diena, kad savvaļas un industriālās noskaņas apvītajā Andrejsalā doties šajā laikmetīgās mākslas pieredzējumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide