Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Nereti sabiedrība nemaz neaizdomājas, ka ar savu rīcību aizvaino un pazemo citus, intervijā saka tumšādainais Latvijas pilsonis Džordžs Stīls

Rasisms nav miris, cilvēki vienkārši iemācījušies klusēt

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
:(
:
Džordžam no paša sākuma jau bij jūtama psoholoģiski ievainota cilvēka attieksme. Jau tikko ierodoties Latvijā. Jācenšas iejusties arī vietējo cilvēku dzīvē, Džordž. Vai pareizais ceļš un godīgi pret latviešiem ir atbalstīt masu imigrācijas politiku, kuru jau otro piegājienu marksisti organizē, lai iznīcinātu tautu. Varbūt Tu nezini, kā tas ir. Lūk, ja Tu būtu par mūsu tautas izdzīvošanu un pret marksistu karu pret tautu ar masu imigrāciju. Tu būtu mūsējais vienalga kāda ādas krāsa Tev ari nebūtu.
Taatasir
T
Turies Džodž!
Andis
A
Londonas mers pec terorakta "viss kartiba,nevajag uztraukties",kas ir rassisms mudienas???
Konrāds Adenauers
K
Stīla kungs izklausās pēc paranoiķa.
Džordžam
D
Es vien dziedi savu rasisma dziesmu Amērikā. Melno rasisms ir daudz lielāks nekā balto.
q
q
Stīlam taisnība, ļoti liela sabiedrības daļa ir rasisti un ar to vēl lielās! Un tā nav ne nepazīšana, ne nezināšana, tā ir idiotiska pārākuma apziņa! Jo lielāks mūdzis, jo pārāks jūtas.
JautāJums:
J
Stīla kungs, vai Jūs gadījumā slēpti nepopularizējat melno rasismu?
bļāvienC
b
šim Stīlam acīmredzot ir kāds personīgs komplekss, kas saistīts ar viņa personīgo ārieni un viņš to visu laiku apnicīgi un BEZ PAMATA maļ jau otro gadu desmitu. Varbūt jāaiziet pie psihoterapeita un jābeidz uzskatīt sevi par īpašāku kā apkārtējie dēļ ādas krāsas! Esi cilvēks un cilvēki Tevi uztvers kā cilvēku!
Bite
B
Ļoti iedomīgs cilvēks, ar savu uzvedību un attieksmi pats sēj naidīgu attieksmi pret līdzcilvēkiem. Ja mūsu valstī ir ļoti maz melnādaino, tad protams, ka cilvēki skatīsies uz šo cilvēku, jo viņš pēc izskata ir savādāks un tajā nav neka nosodoša.
Hugo
H
Viņam parādīs pirkstu,un viņš jau bļaus par rasismu.
Meitene ar šokolādes brūniem gurnie
M
Vēstījums skaidrs,- esmu stipri pigmentēts, tātad unikāls un visa pasaule man ir parādā.
Rasists
R
Džordžs arī mani uzskata par rasistu. Pa ielu ejot, es praktiski visiem ieskatos sejā, nevis blenžu, bet "uzmetu aci". Tāpat uz Džordžu, taču viņš ļoti nikni, tiešām - blenž dvēselē. Un vienu reizi nosauca par Mutherf****, skatoties acīs. Un es esot rasists?
Daina Bērziņa
Pat Gruzijā 1979.g. daudzi blenza uz mani,jo izskatījos savādāk-esmu gaišmate.Jutos neērti,bet tā jau nav diskriminācija. Nezinu kā būtu Āfrikā. Džordžs ir vaimaniņš, ar dusmīgu seju.
Protams
P
Ko sauc par diskrimināciju... Diemžēl Latvijā,tāpat kā citās valstīs lielākā vai mazākā daudzumā ir naidpilni cilvēki. Esmu latvietis un man Latvijā darbā uzrunājot cilvēku latviešu valodā pat šogad uzbļāva- vai možite govorit po čelovečiski! Tas ir latvietim Latvijā kur vēl afroamerikāņiem Latvijā.
Latvietis
L
Es uzskatu, ka Džordžs ir rasists.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Cik partijas vai partiju apvienības, tavuprāt, tiks nākamajā Saeimā?

Kopā nobalsojuši: 4

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kur liela nauda, tur lielas intereses

"Mums ir ziņas, ka ir personas, kuras joprojām mēģina šo procesu ietekmēt, lai panāktu ABLV bankas piespiedu likvidāciju. Mēs obligāti nesakām, ka tas būtu ar augstākām valsts amatpersonām s...

Laiks prestiža spodrināšanai(2)

Pedagoga profesijai vairs nav prestiža – šāda bēdīga atziņa nesen bija dzirdama saistībā ar jaunā mācību gada sākumu. Par savas profesijas zemo prestižu runā ne tikai skolotāji, bet arī daudzi citi, ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē