Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijai vajag: Labu tēlu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sigurds
S
Nevar īsti saprast par ko šis raksts ir. No sākuma liekas, ka mēģināts piesardzīgi, nesaucot vārdā, komentēt Vējoņa un Trampa preses konferenci. Taču nē, tad miglaini it kā liek saprast ka ir kaut kas tāds no kā mums jākaunas, bet kas tas īsti - netiek gudrs. Tāda sajūta kā lasot teikumu kur pazudis teikuma priekšmets.
FABRICATI DIEM, PVNC!
F
Skatos no Krievijas un Ukrainas uz Baltiju pārcēlušos cilvēku blogus. Bišķi pārsteidzoši, bet jau divreiz kā pašu pirmo pozitīvo atšķirību viņi ir minējuši brīnišķīgo transportu Rīgā, kas man kā rīdziniekam raisa zināmu neizpratni, līdz nāk apjauta KĀDA pakaļa šajā ziņā ir citur bijušajā sovdepijā. No šo krievu un ukraiņu viedokļa, Latvija ir valsts, kur ievēro likumus (nu... daudz maz), kur tev ir tiesības, kur tev neatņems īpašumu tikai tāpēc, ka kāds pie varas esošais to ir iekārojis. Vārdu sakot, Latvijai nafig nevajag "tēlu", Latvijai vajag pieejamu un labu medicīnu, kas, starp citu, ir arī nacionālās drošības jautājums, un būtu vispār super. Ar mazu algu vēl kaut kā neilgi var iztikt, ja tikai gājiens pie ārsta pieņemamā laikā, nevis ar mēnešiem ilgu gaidīšanu, nedzītu bankrotā, kā tas bieži vien ir šobrīd. Un tas pats attiecas arī uz bezmaksas augstāko izglītību, kredīti nav risinājums - ja paraugās tendences, tad ASV sāk smagi pakāst Eiropai publicēto pētījumu skaita ziņā.
Infor
I
Da īsta parodija lv . Mazā krievija , kur tā saucamajā Tagad lv cccp cilvēciņi sagrābuši varu , zog un melo un viņus aizstāv NBS . Bet tauta kā tītars kas lietus laikā skatās uz mi-8 pa astoņmiljoniem latu latu !!!
Pat
P
talantīgs fotogrāfs nepaglābs no tukšuma. Būs saturs, būs arī tēls.
Tranny surprise
T
Ko tas transvestīts uz foto var vemt par valsts tēlu?
Udo Ulbergs
U
Tāpēc tāda blādīšanās un tāpēc uz skatuves vienīgi tādi bezjēdzīgi purni, jo vizuālais noformējums vienmēr ir liecība garīgajam noformējumam. Domāšana kā augstākais garīgais spēks atspoguļojas cilvēka izskatā – sejas apgarotībā. Nav domāšanas spējas, nav sejas apgarotības. To var tūlīt redzēt, kuri spēj kaut ko redzēt. Tie, kuri domā, tikai spēj kaut ko redzēt. Tie, kuri nedomā, pat spogulī sevi nespēj redzēt. Tie, kuri nedomā un kuru sejās nav apgarotības, ciena tikai tādus pašus kā sevi. Tas notiek instinktīvi un praktiski ļoti enerģiski. Tāpēc visur ir tikai sejas bez apgarotības. Vārdi „brīvība” un „sirdsapziņa” var nonākt jocīgā situācijā. Piemēram, „brīvība” var būt cēlāks vārds par vārdu „sirdsapziņa”. „Perestroikai” izdevās ar vārdu „brīvība” aizbāzt mutes inteliģencei – nobīdīt malā inteliģences sirdsapziņu. Latviešu inteliģence tā arī 30 gados nav sapratusi, kas ir noticis. Acīmredzot ģenētiskais resurss tādai izpratnei nav piemērots. Bet tauta bez inteliģences ir mērkaķu bar
Udo Ulbergs
U
Ne tikai latviešu tauta, bet Latvijas nācija pašlaik noteikti ir intelektuāli un morāli monolīts stutējums. Tātad vienots, saliedēts, bez iekšējām pretrunām stutēts stutējums. Visi ir vienādā mērā truli, dumji, vienaldzīgi, stulbi, melīgi, nelietīgi, zagšanas kāri, antipatriotiski un antinacionāli. Visi dzied vienu dziesmu, kuras vārdi ir idiotijā un nelietībā mērcēti. Baltie putni ir sastopami. Bet tie ir tikai baltie putni, nespējot izkustināt ne uz vienu pusi monolīto stutējumu. Latviešu tautā un Latvijas nācijā stulbums un nelietīgums ir tik liels, ka vairs nav iespējamas no inteliģences sagaidīt stulbuma un nelietības konstatējošas un kritizējošas refleksijas, jo inteliģence tradicionāli normālā sociumā ir dažādu stutējumu likvidētāja. Latviešu inteliģence kopā ar vietējo cittautiešu inteliģenci ir destruktīvs putrojums.
Enģeļu viesis
E
No ASV : There is no one who can lead the country. Here are just thieves, predators and beggars!
tiesham
t
only prostitutes and their clients
  • 0
  • 0
Enģeļu viesis
E
Pravietisnejaukais : Dievs ir ar mums, bet ko tas līdz, ja te neviens te nav ar Dievu!
Enģēļu viesis
E
Ubagu, vergu un zagļu, vilku valstij vajag cienījamu fasādi? :))) nesmīdiniet!
J
J
Latvijai nevajag nekādu tēlu, vajag vienkarši darboties un uzmīst visiem citiem,!
::
:
“vienkarši darboties” - slaves
  • 0
  • 0
Depresīvais livonietis..
D
Pārāk daudzi mūsdienās aizmirst, ka jēdziens 'labs tēls' veidojas tikai un vienīgi no labi paveikta ikdienas rutīnas darba un nevis no melīgiem, bezjēdzīgiem un citus patiesībā nemaz neinteresējošiem stāstiem par to cik labi mēs (ne)esam un kā mums labi (ne)iet..
Pravietisnejaukais
P
Ja Dievs ir ar mums, kas būs pret mums?
No ASV
N
Un ari ienac prata lidzig uzskat un labu padomu prieksh Latvieshiem -- "With a good conscience our only sure reward With history the final judge of our deeds Let us go forth to lead the land we love -- asking His blessing and His help -- but knowing that here on earth God's work must truly be our own." from President Kennedy's Inaugural Address, January 20, 1961
  • 1
  • 2
No ASV
N
Mans tevs aizvien teic "Dievs palidz tos kas palidz seveem." Mana pieredze ir ka tur ir daudz taisnib. Lai taa Latvijaa but -- un ceru ka latvieshi palidzes viens otru -- un radees humanismu visiem. Un sargas Latviju un latvieshu valodu. God helps those who help themselves.
  • 2
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

5000 km randiņā līdz jūrai(2)

Tas notika pirms astoņiem gadiem. Aigars teica, ka gribētu aizstopēt uz Melnās jūras piekrasti Rumānijā, un Anete piekrita, lai gan abi bija tik tikko iepazinušies. Tā viņu piektais randiņš sā...

Pandēmijas laika piezīmes: Bēres Covid laikā

Kāds filozofisks komentētājs, izsakoties par kādu no šo piezīmju virsrakstiem citā SestDienas numurā, norādīja, ka viss labi būšot tikai zārkā. Gribētos jau ticēt, jo varbūt vairāk nekā citreiz un no...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata