Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Latvija ir maza, resursu ir maz. Profesionāļi ir daži. Mums ir jāmāk sadarboties.

Latvijai vajag: Medijus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Gunta Leona
G
radio vadītājs ir sakaru uzturērējs ar polit varu un tās prasību izpildītājs...
visur
v
vajag reālus medijus, nevis liberāltotalitāristu propagandas ruporus. https://www.youtube.com/watch?v=FS5sR1WytNQ
Tāds viegls weekend(a) smīniņš uzra
T
Lai mediji būtu neatkarīgi, tai ir vajadzīgi notikuma aculiecinieki. Tas ir, žurnālisti/fotogrāfi/reportieri... Līdz šim LV prese spēlē tikai plaģiāta lomu. Ja tā, tad LV prese ir viena vienīga sūdu bedre, kas ir nekavējoties jāaizber, citkārt tā piesmirdina visu Latviju. Latvieša mentalitātei nav loģiskuma un paškritiskas izpratnes pasaules ģeopolitiskos notikumos. Tā ir vairāk lokalizēta un improvizēta LV ietvaros. Neatkarīga prese, tas ir dārgs prieks, uzturēt uzturēt profesionāļus, bet tas arī ir ļoti bīstami. Līdz ar to sarunas par "neatkarīgu mediju" paliks aktuāls, tikai tāpēc vien lai uzvirmotu kaislības.
tam pašam nacistam
t
Starp citu, kurš tev, smirdošais nacist, teica, ka aculiecinieki nekad nemelo vai ka viņiem ir pilna informācija?
 • 2
 • 2
smirdēšanas šovmenim
s
Katrs rusnacists, kas piesmirdinās portālu, sadursies ar iznīcinošu pretestību, tiks sakauts un būs spiests bēgt.
 • 2
 • 3
idiotšovmenim
i
Atliek noskaidrot, vai jūs esat gatavs no savas nodokļu naudas uzturēt šo visuresošo reportieru miljonus? Vai esat kārtējais rusnacists ruskvekšķis, kas atnācis rusdebili pakvekšķēt uz latviešiem? Pēc nacista cenzora domām aizliegts viedoklis, publicēts ar TREŠO UN NEAPNĪK, UN TIKS PUBLICĒTS mēģinājumu! Nacistam cenzoram reālu brīvības atņeemšanu!
 • 2
 • 3
es skaļi smejos
e
VISIEM Latvijas mēdijiem ir viens formāts - vai es(īpašnieks, redaktors, žurnālists) tevi no kāda tusiņa atpazīstu / ja neatpazīstu - vācies. Lūk tāpēc jūs, vietējos masu mēdītājus, nav ne intereses ne jēgas lasīt, jo rakstāt nevis lasītājam, bet saimniekam, prasīto zīmju skaita uzrādīšanai. Cerēt, ka jūsu lappusēs un lapās jebkad parādīsies citas sejas kā simtreiz aprunātās, vairs nav nozīmes, jo negribat runāt ar tiem, ko nepazīstat personiski. Tāpēc, kundzīt, atrādi savu joku tekstu tur, kur grantu ņēmi, un nesmīdini ļaudis. Vēl domājošā publika meklēs sev gara barību citās valodās.
idiotšovmenim
i
Ja nepatīk prese, idiotšovmeni, tad nelasi, bet tad arī nekvekšķi. Un vēl, idiotšovmeni. Vai tu, idiotšovmeni, esi nacists un dali tautības ''pārcilvēkos'', kuru valodā vienmēr tiek runāta tikai taisnība, un ''zemcilvēkos'', kuru valodās rakstītajos izdevumos taisnības nevar būt pat teorētiski?
 • 2
 • 3
Valsts medijs
V
ir parlamenta un valdības rupors. Reģistrācijas apliecībā- valsts sia. nejaukt ar Skandināvijas, Vācijas vai Lielbritānijas publiskajiem medijiem, kuri, atšķīrībā no Kreivijas vai Latvijas valsts raidorganizācijām, pieder sabiedrībai, ir sabiedrības pārvaldīti un sabiedrības finansēti. Tipiskas Vācijas pavalsts raidregulatorā ir ap 30 personām, kas pārstāv darba devējus, darba ņēmējus, izglītību, veselību, reliģiju, sociāli neaizsargātas grupas utt. Tipiski šai organizācijā nav vairāk par diviem politisku struktūru norīkotiem darbiniekiem.
tukšvārdistika
t
Nekādai ''sabiedrībai'' nekas nepieder, bet terminu lietošana - ''state'', ''national'', ''public'' ''royal'' - neko nemaina. Nekādiem zviedru vai britu ''sabiedrības'' pārstāvjiem nepieder kapitāla daļas šajos uzņēmumos un arī akcionāru sapulcēs viņi nav manīti. Tas pirmkārt. Otrkārt, es ceru, ka neesat rusnacists un nesāksiet bļaustīties, ka parlamentam nav vārda brīvības, vismaz tad, ja šis parlaments jums nepatīk?
 • 2
 • 2
NEPLP
N
Kas ir mediji?
a to unka
a
Literārā valodā (nevus jeņķu žargonā) Latvijai ir nepieciešami neatkarīgi mēdiji, kas informē cilvekus, nevuis dezinformē, izpildot saimnieku pasūtījumu, betg tādu mums nav, tas ir mans viedoklis
nacistam
n
Ja tev, nacist, nevajag - nepērc un nelasi, bet citiem aizliegt tu, nacist, nevari. Brīvības un viedokļi drīkst būt nevis tev vienam, bet visiem. Starp citu, nacist, kas tie tādi ''jūs'', kuriem nevajag preses brīvību, esat?
 • 2
 • 3
tiešām?
t
Tas, ka jums nepatīk informācija, vēl nenozīmē, ka ta ir ''dezinformācija.'' Katram ir tiesības uz saviem uzskatiem, bet ne uz saviem faktiem.
 • 2
 • 2
Edge
E
Politikas zinātņu doktors, Broka universitātes (Kanāda) profesors Juris Dreifelds:" Mums jāsāk ceļš uz ceturto Atmodu." (nra.lv)
Edge idiotšovmenis
E
Kas tiek domāts ar ''ceturto atmodu'', demagog tukšvārdi?
 • 2
 • 2
reptilis
r
Latvijai vajag reālu varas dalījumu,lai tie konkurētu savā starpā un uzrādītu viens otra nejēdzības un valstij nodarīto kaitējumu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Veikals ar zvejnieku stāstu

Salacgrīva ir dzīvs pierādījums, ka arī mūsdienās pat visikdienišķākajām vajadzībām celtas būves ir pelnījušas izcelšanu un var kļūt par neatņemamu pilsētas dzīves sastāvdaļu. Proti, pārtikas veikala ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata