Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ataturka mantojuma likvidēšana?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tēvzemes Sargs
T
Erdogans-Perdogans ir Krievijas asinskārā Putina-Liliputina draugs! Bet,kur tagag kremļfašistu oficieri pielūgs savu Pareizticīgo Dievu?
ļuļa
ļ
un lūdzu - ja kāds apšauba manu postu par to, ka erdogans taisās atbrīvot mošeju jeruzalemē. https://www.facebook.com/RTErdogan/photos/a.10151719891158577/10157930187278577/?type=3&theater
ļuļa
ļ
nu tad lai aina būtu pilna. erdogana paziņojumā par sofijas nodošanu mošejai viņš runā par humānismu un toleranci. šis pats uzsaukums ir nopublicēts arābu valodā, kurā tiek runāts sākumu jaunai ērai un Alasqa mošejas atbrīvošanu Jeruzālemē. ir vēl kādam kādi jautājumi? kāpēc mūsu ārlietu ministrija klusē? šķiet, ka arābiski erdogans skaidri un gaiši izsaka draudus izraēlas valstij. kāpēc islāms vēl nav ierobežots vai pat aizliegts latvijā?
aber
a
islams nav aizliegts Latvijā, kaut arī draud izraēlai, tamdēļ, ka Rīga vēl nav gluži 100% jaunā Jeruzāleme, un līdz ar to Latvija, kaut arī jau ļoti, ļoti līdzīga Izraēlai, vēl gluži pqr 100% ž idiem dirsā nelien, tikai par kādiem 85 % pagaidām.
 • 6
 • 6
aha
a
islama uzvaras gājiens turpinās?
vēsture
v
Musulmaņu valsts galu galā paliek musulmaņu valsts. Kamēr armija bija nemusulmaņu rokās, tā regulāri rīkoja apvērsumus, lai pie varas nenonāktu islāmisti. Bet nu armija ir pārgājusi islāmistu rokās, tagad nav nekādu šķēršļu, lai valsts atkal kļūtu islāmiska. Irāna pirms islāmiskās revolūcijas taču arī bija gandrīz vai rietumnieciska. Turcija bija vienīgā musulmaņu valsts, kas tēloja demokrātiju. Nu vairs nav jātēlo. Un pareizticīgās valstis ir diezgan līdzīgas islāmiskajām.
Pravietisnejaukais
P
Varu slēgt derības, ka lielumlielais vairums no zaudēto Stambulas kristīgo vērtību apraudātājiem un musulmaņu apsaukātājiem nemaz nezina, kas ir Kristus.
Trusi,
T
Tas Tu?
 • 7
 • 1
00
0
Izdomāts personāžs?
 • 8
 • 4
Jens Z
J
Turki šās baznīcas nosaukumu pārņēmuši netulkotu no grieķu valodas - šajā grieķiskajā nosaukumā 'Ajasofija', kā to savā valodā sauc arī turki, pirmā daļa ir grieķu vārds ar nozīmi 'svētā.' Tātad visa svētība šai celtnei nāk no grieķu pareizticības, un nekāds tās izmantojums saracēņu vajadzībām pēc definīcijas nevar nest svētību. Jocīgi gan, ka Latvijas darboņiem parasti labāk saskan ar turkiem nekā ar grieķiem, laikam jau abos gadījumos trūkst svētības un kultūras mantojuma, salīdzinot ar grieķiem, un tāpēc arī vieglāk izbīdīt visādus savstarpējos darījumus. Vēl varētu būt, ka jāņem vērā vēsturiskie faktori - slāvi ar patikšanu kalpoja turku sultāniem, kas neskaitījās tik riebīgs kā rietumu kristieši, un varbūt kaut kas no šās kaŗakalpu un einuchu slakas ir ieplūdis arī Latvijas iedzīvotāju masās pateicoties intensīvām jauktajām laulībām piecdesmit krievu okupācijas gados (un vēl arī pēc šās okupācijas..) Domāju, ka latviešiem nevajadzētu ienīst pareizticīgos, bet imperiālismu.
ļuļa
ļ
visa cita starpā rietumu prese raksta, ka turki jau esot sākuši ēkas pārbūvi. UNESCO baidās par vērsturiskajām mozaīkām, kuras traucējot musulmaņiem un tāpēc varot tikt iznīcinātas. piedodiet, kam vēl jānotiek, lai beidzot būtu skaidra islāma patiesā seja? manuprāt vienīgai adekvātais solis būtu kādu pāris turku mošeju pārbūve par vācu desu restorāniem. cits nekas te nepalīdzēs.
ha, ha
h
Musļiku hakeri turklāt uzlauzuši Vikipēdiju un apgānījuši kristiešu svētuma piemiņu. https://en.wikipedia.org/wiki/Hagia_Sophia
ha, ha
h
Paldies Dievam, admini jau novāca to pornogrāfisko attēlu.
 • 2
 • 3
turku nacisti ārdās !
t
Tie lien arī Rīgā iekšā kā utis.
krievu nacisti ārdās !
k
viena turku uts uz 1000 krievu utīm ...
 • 9
 • 9
Zzz
Z
Jobanais erdogans.turku mēsls.
Endzelīns
E
Latviski es teiktu pistais, izdrāztais, izvālētais, izdrātētais, ... pārkrievošana sākās pirms vairāk nekā 200 gadiem un liek sevi manīt līdz šai dienai
 • 15
 • 2
rayay
r
Labākais nepilna laika darbs tiešsaistē no mājām. Es pirmajā mēnesī esmu saņēmis algas summu 23875 USD, viegli strādājot tiešsaistē no mājām. Es esmu students un strādāju nepilnu darba laiku no mājām un gūstu lielākus ienākumus. Es katru dienu brīvā laikā strādāju viegli 2 līdz 3 stundas dienā. Ja arī jūs vēlaties nopelnīt šāda veida milzīgu naudu, nāciet un esiet daļa no mums. pārbaudiet vairāk šeit ... .................>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq           
Laiks
L
Neprātīgie turki. Laiks Stambulai pārtapt par Konstantinopoli!
ta nu gan
t
Ko Jūs te sapņojat? Pārtapt par Konstantinopoli ir neiespējami ne tikai spēku samēru dēļ, bet galvenokārt tādēļ, ka nav manāma neviena pārdēvētāja. Visas politiskās dzirnavas griežas tikai islamizācijas virzienā.
 • 5
 • 4
ko lai saka
k
Ataturks bija ģēnijs, kas saprata - turki izdzīvos tikai nebāžot pasaulei degunā reliģiju. Nu atradies āksts, kas vēlas kļūt par pēdējo turku valdnieku.
 • 22
 • 0
Kails
K
Domā tur jāizmitina pravoslavnie urlas ? Kur gan dabūs kādus 10 milj. vateņu kolonistu, Baltijā varam sagrābstīt vien kādu nepilnu 1 milj. ...
 • 6
 • 12
Dostojevskis
D
Naivie cilvēki tiek no sava naivuma ārstēti... .

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Deinata blaknes

Fotogrāfs Jānis Deinats par savu 60 gadu jubilejas izstādi, apskaidrību, saprotot, ka daudzas savas labās bildes vairs neredzēs, un par viscimperlīgāko pasūtītāju.

Meksikas izšķirošās vēlēšanas

No Meksikas jaunāko laiku vēsturē pašu asiņaināko parlamenta apakšpalātas vēlēšanu iznākuma būs atkarīgs valsts turpmākais politiskais kurss, tai skaitā arī attiecībā uz to, vai valsts turpinās dis...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata