Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -5 °C
Skaidrs
Svētdiena, 9. februāris
Simona, Apolonija

Bekhems saņem balvu Davosā

Vēstnieks.

Deivids Bekhems, bijušais Anglijas futbola izlases kapteinis un futbola zvaigzne ar pasaules slavu, šī gada 20. janvārī piedalījās Pasaules Ekonomikas forumā Davosā Šveicē un kā UNICEF labas gribas vēstnieks saņēma atzinību – prestižo balvu Crystal Award par ieguldījumu bērnu tiesību aizstāvībā. Bekhems šajā statusā darbojas jau 20 gadu, apceļojot pasauli, iesaistoties dažādos labdarības projektos un savu atpazīstamību izmantojot, lai atbalstītu bērnu tiesības uz labklājību, veselību un izglītību.

Bekhems vairākkārt īpaši uzsvēris dzimumu vienlīdzības lomu un uzskata, ka ieguldījumi meiteņu izglītībā veicina sabiedrības attīstību kopumā, samazinot nabadzību un sekmējot ekonomisko izaugsmi. 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Tver to mirkli

Ar nupat iznākušo romānu Lu-lū un Eņģelis rakstniece Dace Rukšāne turpina savu ieceri uzrakstīt XX gadsimta vēsturi no sievietes skatpunkta.

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata