Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sarunas bez rokasspiediena

NATO ģenerālsekretāra vietniece Baiba Braže par Covid-19 nestajām izmaiņām diplomātu ikdienā, atbalstu Baltkrievijai procesos, ko nav iespējams uzspiest no ārienes, un to, kāpēc ir laiks atklātai un faktos pamatotai valdības sarunai ar sabiedrību.

Top komentāri

Pareizaissecinājums
P
Saruna bez rokasspiediena starp cilvēkiem kuri viens otru ienīst... tā ir pilnīgi normāla lieta. Bet digitālā komunikācija nemaz netraucē melot, to var pat vēl vairāk. Korumpēt sarunu partnerus - tas gan ir kļuvis ļoti apgrūtinoši.
Espaliekusavāvietā
E
Man gan šķiet, ka pats galvenais CCCP armijas izvešanas iemesls bija tas, ka visu šo grandiozo varzu nebija iespējams finansiāli uzturēt teritorijā, kas pēkšņi izrādījās ārzemes. Es ar šo gan nenoliedzu , ka pareizie cilvēki pareizajā vietā un laikā var daudz ko paveikt. Man pašam netīšām ir gadījies... .
Dostojevskis
D
Pats galvenais mazo valstiņu diplomātijas jautājums - kā paredzēt, kurš no lielajiem pasaules spēlmaņiem būs stiprākais, lai tad tam varētu kalpot. Tas ir vienkārši un saprotami, tā rīkojas suņi, vilki un citi dzīvnieki.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pazudušā Mišiko atgriešanās?(1)

Par Mišiko dēvētais Gruzijas eksprezidents Mihails Saakašvili paziņojis par gatavību pēc drīzumā gaidāmajām parlamenta vēlēšanām kļūt par Gruzijas premjerministru. Tiesa, Saakašvili cerības sasniegt š...

Veikals ar zvejnieku stāstu

Salacgrīva ir dzīvs pierādījums, ka arī mūsdienās pat visikdienišķākajām vajadzībām celtas būves ir pelnījušas izcelšanu un var kļūt par neatņemamu pilsētas dzīves sastāvdaļu. Proti, pārtikas veikala ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata